2737
2734
عنوان

دعاکنید خدا امشب منوببره پیش خودش

| مشاهده متن کامل بحث + 2101 بازدید | 128 پست
اون مال دوران ما بود مگه الانم گوش میکنن ملت؟

چون تو دنیا همین ی دونه اهنگ تیغ و خودزنی داره

اره 😂

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قابل گفتن نیس این زندگی. 21سال فقط عذاب بسمه

انشالله مشکلتون حل شه 🙏🙏🙏

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

بعضیاتون واقعا بعضیها زشت حرف زدبد الان حالش بده بعد شما سرزنشش میکنید منم چندبار ابنکارو کردم واقعا حس خیلی بدیه که سرزنشت میکنن

عزیزم بدون هیچ سرزنشی ولی بعدا جاش که می مونه خیلی اذیتت میکنه مرگت چیزی رو حل نمی کنه این روحته که در هیاهوی اون دنیا هم در عذاب میمونی و هیچوقت خدا تورو نمی‌بخشد پس با توکل به خدا محکم تر از قبل بلند شو و ادامه بده از خدا خیلی کمک بخواه که جوابتو میده وقتی از ته دل بخوای

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون
خوب تا حالا ندیدم، ن خود زنی کردم، ن کتک خوردم حتی از بابام.

خوشبحالت

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

حالا بگو 

شاید اون وضعی ک تورو ب اینجا رسونده همه تجربه کرده باشیم

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
2740

منم هم سن توام و کل زندگیم تو سختی و غم گذشته

حالتو درک میکنم از همه بریدی خسته شدی ، شاید یکی حسابی کاری کرده ارزو مرگ کنی

اما این راه درستی نیس😔 میدونم هیچی دلتو اروم نمیکنه 

اما برو دعای جوشن کبیر بخون یا دعای مجیر

یه دعایی بخون با معنی که فقط بغضتو بشکنه سبکتر شی

میدونم بالاسری هم ساکته اما تو دعا کن...به حق نیمه شعبان به خواستهات برسی ارامش و خوشی داشته باشی

همین الان دیدی خیلی تو کامنت ها مسخرت کردن بااین کارت از چشم همه میفتی.زن باید لطیف وظریف باشه این خ ...

همه حرفاروقبولدارم بزارمسخره کنن بم برنمیخوره  خالم انقده بده دیگه عیچی مهم نیس بزاربم بخندن بزارشادبشن 

ببین عزیزم مشکل همع دارن هیچکس نیس ک بدون مشکل باشع ولی برای بعضیا بیشتر برای بعضیا کمتر سریع خودتو نباز ببین من کاملا درکت میکنم اگع تاپیکمو بخونی میفهمی داستان زندگیمع ولی سعی کن ضعیف نباشی همع افکار منفی رو دور کن ادمایی ک باعث میشن ناراحت بشیو بریز دور ی امید ب ایندت داشتع باش بهت قول میدم خدا ی روز ی جایی ک اصلا انتظارشو نداری دستتو میگیرع اتفاق افتادع ک میگم من ی زمان جوری بودم ک حتی کُفر میگفتم ولی الان نزدیک ترین کَس بهم خدامه چون دسمو گرف کاری کرد ک با مشکلاتم بجنگم و حالم بهتر شد پس سعی کن بلندشیو همع چیو از اول شروع کنی انشاالله ک حال دلت خوب شع گلم🖤

2706