2733
2739
عنوان

بیبی فیس

287 بازدید | 24 پست

من بیبی فیس هستم و همه منو میبینن فک می کنن بچم و هم سنای من الان ۳ تا بچه دارن و اکثرشون ازدواج کردن ولی من فقط یه خاستگار داشتم چون همه فک می کنن بچم هنوز و خیلی هم خوشگلم وقتی می رم یه جایی همه میگن چه خوشگلی و دوستامم میگن خیلی جذابی و یکییم قدم کوتاس ۱۵۵ چی کار کنم بالاخره یکی پیدا میشه عاشقم بشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه پیدا نمیشه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738

منم عین تو هرجامیرم میگن وایی چقدخوشکلی وفلانی چنانی قبل ازازدواجمم میگفتن وایی چه خوشکلی زودازدواج میکنیو.....

قدمم 159

انقدازم تعریف میکنن میترسم اخرش منوچشم بزنن یه بلایی سرم بیاد

برای قدت بافیکس بروعزیزم 

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست... گاهی ینی خسته ام ازاینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمیدهند توضیح دهم !