2737
2734
عنوان

بیبی فیس

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 24 پست

اسم كاربريت !

من از وقتی یادم میاد میخواستم شیطونی کنم بهم لقب خرخون بچه مثبت و بابا لنگ دراز نسبت دادن شاید این باعث شد اون شیطنتام خاموش شه تبدیل به یه ادم مرموز و گنگ شم که خودمم از این خوشم نمیاد 

ولی جالبه اسمتو گذاشتی خرخون هرکی به من اینو میگفت ناراحت میشدم 😁😁

منم بیبی فیس بودم ولی 21 سالگی ازدواج کردم و البته در اون حد که شما خوشگلی ما نبودیم 😉

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
155 بغلیه دیگه چه مشکلي داره  من 176 ام كسي هست عاشق من شه ؟؟ بغليم نيستم😅

والامنم نصبت به قدشوهرم بغلیم باهیکل ریزه میزم البته الان که باردارم یکم ورم کردم 

لپام تپلی شده 

هرکی منومیبینه لپامومیگیره میکنه

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست... گاهی ینی خسته ام ازاینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمیدهند توضیح دهم !

الان که دخترای کم سن وسال بیشترطرفداردارن

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2740

بیشتر بهت میاد پیرزن باشی اومدی دل خودتو خوش کنی🙂

دردی که انسان را به سکوت وا میدارد. بسیار سنگین تر از دردی است که او را به فریاد وا میدارد. و انسانها فقط:  به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم!