2737
2734
عنوان

دلم میخواد خودکشی کنم هیچ کس منو دوست نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 1663 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الهی بگردم ❤ چرا خودکشی ؟برو مشاوره حتما راه و راه هایی هست که رابطه  شما و همسرتون بهتر بشه ...

کاش یکی از شما دوستای خوبم پیشم بودید توی بغلتون هر چی دلم میخواست گریه میکردم واقعا حالم بده

ممنون از همه ی دوستای خوبم امیدوارم هیچ وقت به حال من دچار نشید تا این حال رو نداشته باشی نمیتونی من ...

از کجا میدونی اطرافیانت دوستت ندارن؟الان زمونه طوری شده همه گرفتارن هرکی تو کار خودش مونده توقعاتتو از اطرافیانت ب صفر برسون حتی توقع زنگ زدن و احوال پرسی کردن،،و خودت خودت رو دوست داشته باش

باشوهرت بشین حرف بزن اگ ممکنه برید مشاوره تا زندگیتون گرم بشه

انشالا امام زمان نگهدارت باشه😍

تنها نیستی من هر روز مامان و بابام کتکم میزنن و آزارم میدن سه بار قرص خوردم ولی بازم شست و شو معدم دادن فقط دنبال یه راه قطعی واسه خودکشی ام ی چیزایی کشیدم ک هیچ کس نکشیده خدا هم دوستم نداره چ برسه به یه ادم

2740

من به شما کتاب چهاراثر فلورانس اسکاول شین پیشنهاد میدم

و بعدش مشاوره برای اصلاح سبک زندگی برای رام کردن شوهر 

وچند تا ویس هست اسم دکتره یادم نی پیدا کنم میگم گوش کن معجزه اس اصن واسه زندگی و شوهر رام کردن

برای خوشبختیم صلوات مهمونم میکنید😍😘
از کجا میدونی اطرافیانت دوستت ندارن؟الان زمونه طوری شده همه گرفتارن هرکی تو کار خودش مونده توقعاتتو ...

عزیزم شوهرم اصلا آدم نیست با ادم یه بار نه صد بار حرف میزنن من با این هزار بار حرف زدم آدم نمیشه

الهی بمیرم برات پاشو برو بزن جرش بده مرتیکه را😡

عزیزم مگه زورم بهش میرسه مثل گاو میمونه تازه دیسک کمر هم دارم کمر خودم داغونه به خدا سه ماهه تو رختخواب بودم تازه چند روزیه بهتر شدم از درد داد میزدم مسخره ام میکرد نمیدونم خدا چرا اینو به عنوان انسان خلق کرده هیچ عاطفه ای در وجودش نیست

2706