2703
2553

شوهرم باهام دعوا کرد و کتکم زد خواهر و برادر دلسوزی هم ندارم باهاشون درد و دل کنم پدر و مادرم هم اصلا سالی یه بار بهم زنگ میزنن، غریب هم هستم، امیدی برای ادامه ی زندگی ندارم، بار اولم نیست که کتک میخورم واقعا دیگه خسته شدم الان دلم آشوبه بخدا حوصله ی نفس کشیدن هم ندارم کاش امشب بمیرم . فایده ی این زندگیه سرد و بیروح چیه که گدای محبتم ولی هیچ کس بهم محبت نمیکنه از شوهر گرفته تا پدر و مادر خواهر و برادر و.‌‌ .... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

تو این همه دوست داری که حرفاتو گوش میدن و دوستت دارن پس ناراحت نباش❤

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

عزیزم بهت پیشنهاد میکنم یه شب فقط نماز شب بخون یه جوری آروم میشی که به محبت کسی نیاز نداری گلم😍

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.

عزیزم شوهرت مشکل داره که کتک میزنه ببرش پیش روانشناس یا خودت مشاوره بگیر از یکی کمک بگیر کتک زدنش باعث میشه احساس افسردگی و پوچی کنی باید درمانش کنی بعد خودتو درمان کنی همه ی تلاشتو بکن تسلیم نشو 

صبور باش عزیزم.تاخدارو داری .انشاا.. شوهرت هم اخلاق خوب میشه 

ممنون از همه ی دوستای خوبم امیدوارم هیچ وقت به حال من دچار نشید تا این حال رو نداشته باشی نمیتونی منو درک کنی. 

کاش حداقل یه نفر از اطرافیانم دوسم داشت و دلم بهش خوش بود 

کاش عرضه ی خودکشی کردن رو داشتم 

2706