2733
2739

منم دیدم گفتن بی فایدست ریختم تو خودم . ولی انقد صبح تا شب کارهاشون و حرفاشون میاد تو ذهنم که واقعا افسردگی گرفتم و زجر میکشم و فکر میکنم هیچکس تو دنیا دوستم نداره .اصلا دوست ندارم باهاشون رفت و آمد کنم ولی وقتی نمیرم میگن تو اصلا به فکر ما نیستی و ما رو فراموش کردی و با ما سرد شدی یا میگن بچه خوب نباشه و پدرمادر برنجونه عاق میشه . میگن یعنی عاقت میکنیم.

از یه طرف بچه ام اونجا میبرم بازی می کنه بهش خوش میگذره به خاطر بچه ام میرم ولی از دست حرفاشون میرم دستشویی گریه می کنم تا دلم خالی بشه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمان عقدم شوهرم واسم سرویس طلا و النگو و ... و خرید و همیشه عیدی و مناسبت ها کادو واسم میاورد اما انگار از ذهنشون کلا پاک شده و وقتی خواهرم نامزد بود دوسه تا مناسبت بود که واسش النگو میاوردن و کلا همونا شد طلاهاش . پدرم غیرمستقیم به من تیکه میندازه و به خواهرم میگه کارهایی که واسه تو کردن هیچ جا ندیدم وقتی میگم نه اینجور نیست به دید حسود نگاهم می کنن .

یا میشنن پشت من میگن خواهرتون چون مغرور بود چون اینجور بود اونجور بود زندگیش اینجور شده در صورتی که زندگیم معمولیه و همه مراسم و عروسی و از خواهرم خیلی بهتر بود .

2728

ولشون کن برن بابا، با زندگیه خودت خوش باش

مامان منم با ما دخترا این مسکل رو داره ولی با خواهر بزرگترم وحشتناک تر

و جالبتر اینه که خواهرم تو کمک به ما و همه چیز نقش اول رو داشته

متاسفانه نمیتونی رفتارشونو عوض کنی چون همینطور عادت کرون و به نظر خودشون خیلی درسته و غیر طبیعی نیست.از چیزی که باعث ناراحتیت میشه فاصله بگیر  نه کاری براشون کن نه توقعی داشته باش ازشون .به کسی بدهکار نیستی وظیفشون بوده اگه دانشگاه فرستادنت .تامام

دوست دارم بی تفاوت باشم اما نمی تونم .

چیکار کنم که ذهنمو آروم کنم . دارم خودمو از بین میبرم . همیشه میگم چیکار کردم که دوسم ندارن!!!

واقعا دوسشون ندارم ازشون متتفر شدم دوست دارم یه روز همه حرفامو بزنم و واسه همیشه ترکشون کنم اما از خدا میترسم .

میگم بالاخره بچگیام تر و خشکم کردن و بزرگم کردن .

2738

منم یه زمانی همچین تفکری درمورد پدر و مادرم داشتم و الانم که فک می کنم کاراشون ادامه داره ولی از یه جایی به بعد رفتم تو خط بیخیالی و 

اینو با خودم تکرار می کنم 

اولین و مهمترین شخص زیندگیه من خودمم پس خودم زندگیمو میسازمو نمیذارم هیچی از شادیام کم کنه 

تو هم باید زندگیتو مدیریت کنی از این فکرا بگذری و با زندگی جدید متاهلیت خوش بگذرونی و خانواده ی جدیدتو خوشحال کنی💖🌸

ببین یکی دو سال پیش خواهرم واسه مامانم یه ابمیوه گیری گرفت ۶۵۰ تومن عیدی براش چون مامانم دندوناش مشکل داره میوه نمیتونه راحت بخوره

خانمی که شما باشی مامانم انقدر هی گفت این آشغاله، این به درد نخوره و.... حتی زنداداشم گفت یه بار جلو جفتمون برگشت به اوتیکی خواهرت گفت این کله خرو بردار ببر بندازش پایین جلو چشمم نباشه که اخرش زنداداشم میگه خاله بسته دیگه اقلا جلو خودش اینجوری نکن

دوست دارم بی تفاوت باشم اما نمی تونم . چیکار کنم که ذهنمو آروم کنم . دارم خودمو از بین میبرم . همیش ...

نمیخواد چیزی بگی فقط کارهایی که تا الان کردی دیگه نکن پیش شوهرتم اصلا   از اونا نگوو بچسب به زندگیت فک کن از اول نبودن... و نهایتش سالی باری یبار برو بیا... نچسب بهشون بزار نبودنت رو حس کنن ،وقتی جایی نمیخوانت خودت رو نچسبون بیشتر خواهانت میشن،نگران نباش مثل شما زیاده فکر نکن فقط تو تنهایی

اگه وقت واسه کتاب خوندن داری بهت خودت باش دخترو پیشنهاد میدم واقعا واقعا واقعا روی زندگی من اثر گذاشت حتی تو اینترنت رایگان پی دی افشو دانلود کن و بخون و بیشترین تاثیراتو تو زندگیت ببین

باعث میشه به خودت بیای و زندگیتو کنترل کنی

یهدبارم با خواهرمو زنداداشم رفته بودن خونه عموهام جلو اونهمه ادم گفته بود شما دوتا دیگه انقدر دیر شوهر کردین کخ بچه دار نمیشین که

منظورش این بود پیر و ترشیده شدین

یا مثلا همین پارسال عید منو خواهرمو عید دیدنی نبرد جایی با پسر جوناش رفت

یادمه اون موقع که جهیزیه میگرفتم واسه مامانم میخریدم یه چرخ گوشت واسه خودم یکی واسه اون

یه آبمیوه گیری واسه خودم یکی واسع اون 

ولی اون یه حسی به من داره نمیدونم شاید حسادت باشه ولی میدونم دوست نداره پیشرفت کنم 

ولی من کاملا بیخیالانه رفتار میکنم

چون معتقدم اون دیگه پیر شده و نمیشه کاریش کرد هر چی میگه لبخند میزنمو رد میشم

اهان اینم بگم که یه بار با خواهرم به شکل افتضاحی دعواشون شد جلو شوهرش و ابرومون کلا رفت

2706