2733
2739
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 8213 بازدید | 308 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من چون اخلاق خونوادهی شوهرمو میدونستم😑کل بازارم میخریدم بازمیگفتن کمه واسع همین راضی نشدم به خری ...

خوب کردی بخدا 

ولی من حرصم گرفت همه همه چی خریدم مثلا سینی ۶ دست گرفتم دکوری بماند چند تا جلو دست 

لیوان چای خوری ۴ دست 

آب خوری همینطور 😐😐

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
2728
سلام عزیزم،مارک گوسونیک تووسایل های برقی خوبه،برای اشپزخونت هم گوشت کوب برقی،اسیاب ،ابمیوه گیری،سبزی ...

چه هم سلیقه ایم اتفاقا میخواستم همین رنگا بخرم

فقط هواپز اصلا نمیدونم چیه، برقی شاید کمتر بخرم. سرویس لاک منظورت چی هستش؟ 

ممنون از راهنماییت عزیزم

شما میتونی یخچال ۱۰-۱۲ تومنی ببری؟من میتونم؟

ببین منم نمیتونم ،چون خانواده شوهرم خیلی پر توقعن 

از روز اول هم تعریف جهاز دخترش می‌کرد و الانم گوشه کنایه میزنه، اما من بچه آخرم واقعا هم پدر مادرم ندارن بیشتر ازین بمن بدن، و اینکه شوهرم هم کار چندانی برا من نکرده، واقعا نمیخوام خانوادم اذیت کنم هرچی هم خواستن بقیه بم گوشه کنایه بزنن 

کار خوبی میکنی ولی خدایی پدرشوهر من ی خونه لوکس زده ب اسم نامزدم

ایشالا خوشبخت شید ،خب خوبه به اسم خودتونه

اما ما یه خونه عادی داشته بما گفته بشینید ازون طرفم گوشه کنایه هاشون میزنن، بعدم اگه می‌خواست خوبی کنه چرا نزد به اسم شوهرم، چند تا هم خونه داره 

2738
اوه اوه اصفهانیا که همه چی میدن 

میگم که پست قبلم اگه خواستی بخون

داداشا من قشنگ سیسمونی خودشون خریدن، آنقدر ابرو زنشون خریدن، خدا سر شاهده مامان من اصلا نرفت جهازشون نگاه کنه و تیکه بندازه با اینکه زن داداش کوچیکم هیچی نیاورده بود حتی مبل و سرویس توالت و حموم و... اما مادرم هیچی نگفت 

خوب کردی بخدا  ولی من حرصم گرفت همه همه چی خریدم مثلا سینی ۶ دست گرفتم دکوری بماند چند تا جلو ...

خواهرمجردنداری بیاییم واسه امرخیر😂🚶

"Burasi dünya burda işler hep yarim kalir"
خواهرمجردنداری بیاییم واسه امرخیر😂🚶

دارم بیا 🤣🤣🤣🤣🤣

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
2706