2733
2734
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 8262 بازدید | 308 پست
الجب عزیزم سفید هم گرفتم چون اشپزخونم زیاد بزرگ نبود سفید فضا رو باز تر نشون میده

مال منم خیلی بزرگ نی اما مشکی گرفتم ولی کابینت ام سفیده

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکت باشه عزیزم  من تمام جهاز بامه بدون شير بها و اینا واقعا سختمه، پست قبلم رو بخون  ...

فداتشپ ببین با همینا میتونی یچیزای اساسی بگیری مثلا چرخ گوشت واقعااااااا امروزه استفاده زیادی نداره و واجب نیس

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
2731
مثلا یخچال و گاز و اینا چی خوبه بنظر شما؟ 

یخچال  فریزر هیمالیا خوبه  من خودم دو قلو بِکو دارم

فرگاز تکنو

من از گناوه خرید کردم ۳سال پیش قیمتاش مناسبتر از اهواز بود ولی ضمانت نداره وسایلش

وای من حتی گیر رو طناب هم خریدم 😐خیلی اذیتشون کردم 🤒

نه من چون اخلاق خونوادهی شوهرمو میدونستم😑کل بازارم میخریدم بازمیگفتن کمه واسع همین راضی نشدم به خریدهای اضافی فقط چیزاهای ضروری گرفتم مثلن ظروف دکوریمو بعد ازدواج خریدم وکلی لوازم دیگه

"Burasi dünya burda işler hep yarim kalir"
2738
ببین من زودپز نخریدم چون هیچ کدوممون از زودپز‌خوشمون نمیاد و نداریم کلا ولی لوازمام اینا بود ابمیو ...

من میخوام چرخ گوشت، هم زن، مخلوط کن، آسیاب، آبمیوه گیری و گوشتکوب برقی بخرم 

منم احساس میکنم به کارم میاد برا گرم کردن شیر بچه هم خوبه

بگیر حتما خیلی ب درد میخوره پنج دقیقه ای برات راه میندازه کارتو 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
مال من کابینتام تیرس قهوه ای تیره

مبارکت باشه گلممممم انشالله ب خوشی استفاده کنی 

مال منم. لمسیع

هواپز چکار میکنه؟

برای پخت غدا هست، بدون آب و روغن کاملا رژیمی، 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2706