2733
2739
عنوان

اضافه حقوقا بازنشسته ها تامین اجتماعی چقده

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 62 پست
خواهرت چرا۸۰۰ می گیره پایه شون فک کنم۱۷۰۰ یاشه

خدا خیرت بده 

شاید باورت نشه گلم حقوق بازنشستگی مادر همسرم ۷۵ تومنه

زیر صد تومن ، خدا کنه این طفلی حقوقش زیاد بشه

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا واسه همه هست حتی کارگرا

چمیدونم .من اینطور شنیدم . پدرشوهرم ۳ تومن میگیره کاش بیشتر میدادن بهش چون خیلی کمکمون میکنه

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2731
آخی خدابیامرزه پس سابقه شون کم بوده واسه همینه ایشون فک کنم بشه ۱۴۰۰

ا چرا ۱۴۰۰؟کاش بشه ۲۸۰۰😔😔😔

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

ممنون از اطلاع رسانیت 

امیدوارم همه خوشحال باشیم و خیر باشه

مثل مادر شوهر من ، فقط واسه اینا ۷۵ هزاره 😔

سابقه بیمشون مگه چندسال بوده؟

خدا خیرت بده  شاید باورت نشه گلم حقوق بازنشستگی مادر همسرم ۷۵ تومنه زیر صد تومن ، خدا کنه این ...

ببین ححداقل حقوق واسه سابقه تمام ۱۷۰۰تا۱۸۰۰الان که اونا میشن ۲۸۰۰ ولی واسه اینایی که سابقه کم بوده یا بازخرید کردن فرق داره

🥰🥰🥰😇
2738

سابقه بیمش ۱۳ سال بوده

سابقه بیمشون مگه چندسال بوده؟

اینا چند سال بیمه بودن ولی نگو کارمند بیمه الکی فقط دفترچه بیمه رو مهر میزده و سابقه رد نمیکرده 

پدرشوهرمم فوت شده ، معلوم نیست کجا مهر میزده ک اینا شکایت کنن 

انقد رفتن و امدن زحمت کشیدن ۷۵ هزار میدن

دلم میسوزه براشون مستاجرن ، حقوق ندارن

همسرمم دستش خالیه ، ی چیزایی کمکشون میکنه

کارشون چی بود؟ سخت وزیان آور بود؟

نمیدونم سخت بود یانه. ولی کارخونه کار میکرد بعد ک تعطیل شد فک کنم باز خرید کرد باز خودش بیمشو ریخت بعد پول نریختن قطع شد چندسال بعدشم فوت کرد

اینا چند سال بیمه بودن ولی نگو کارمند بیمه الکی فقط دفترچه بیمه رو مهر میزده و سابقه رد نمیکرده  ...

آخی خدا خیر نده به این پیمون کارا از جیب کارگر بدبخت می دزدن من موندم اینا چجوری شبا میخوابن

🥰🥰🥰😇