2737
2734
عنوان

اضافه حقوقا بازنشسته ها تامین اجتماعی چقده

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 62 پست
اینا چند سال بیمه بودن ولی نگو کارمند بیمه الکی فقط دفترچه بیمه رو مهر میزده و سابقه رد نمیکرده  ...

وای خدا چقد بعضی ها بیشعورن

خدا کمک کنه حقوقش حسابی بره بالا 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
آخی خدا خیر نده به این پیمون کارا از جیب کارگر بدبخت می دزدن من موندم اینا چجوری شبا میخوابن

خدا ازش نگذره 

خدا ب اونایی ک‌دستشون خالیه کمک کنه ان شالله

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
[QUOTE=131804782]نمیدونم سخت بود یانه. ولی کارخونه کار میکرد بعد ک تعطیل شد فک کنم باز خرید کرد باز ...

نه بیست سال ک نیست ۱۳سال

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2738
آمین🤲

اضافه حقوقا رو ماه بعد میدن؟

راستی ازاون وام یک میلیونی اطلاعی دارید؟

آخی خدابیامرزه پس سابقه شون کم بوده واسه همینه ایشون فک کنم بشه ۱۴۰۰

نه کمتر میشه 

باید ببینه چند سال سنوات داره احتمالا تا ۱۲۰۰بشه

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
نه کمتر میشه  باید ببینه چند سال سنوات داره احتمالا تا ۱۲۰۰بشه

یعنی دیگ درصدی نیست؟

گفتن این ماه میدن ولی خبری نیست فعلا واسه وام گفتن سایت معرفی می کنن مرتب برو نت ثبت نام کنید

کاش ثبت نامی نباشه دیگ .بریزن براهمه .