2737
2739
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 129 پست
به سعی نیس باید واقعا بیخیال شی اصلا فک نکن وقتو پر کن پیاده روی هرروز ۳۰ دقه حتما انجام بده حتما تا ...

اخه میدونی شوهرم بنده خدا همش سر کاره اصلا وقت نمیکنه که سفر بریم یا گردش بریم خودم همش توخونه تنهام هر یه روز بایه کلاس خودمو سرگرم میکردم ولی وقتی از سر کلاسم برمیگشتم خونه شرو میکردم گریه کرد که چقدر این خونه سوتو کوره همه الان میرن با خانواده اشون سرگرم میشن من باید تنهایی کنج خونه حالا هم که قرنطینه هستیم هیچ کاری ندارم واقعا دارم دیوونه میشم 

خداروشکر عزیزم نتیجه گرفتید ،ولی من هم شش ماه زیر نظر طب اسلامی بودم هم سه ماه زیر نظر طب سنتی ول هی ...

خودمم یکی دو ماه زیر نظرشون بودم .ولی داروهاشون فایده نداشت برم

من بیشتر اون نکات در کنار غذا رو رعایت میکردمو میکنم

باز بیشتر رو روحیه تمرکز کنید

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم ااونقدر بیخیال شدم قبلش رفته بودم سونو داخلی هیچی نبود اومدم خونه گفتم تا پریود نشدم بزار برم موهامو هایلایت کنم کلی زعفرونم خوردم دردای پریودی شدید گرفتم دوروز گذش پریود نشدم بیبی چک زدم در عین ناباوری مثبت شد از خوشحالی فقط اشک میریختم

2740
امروزم پریود نشدم 😔خسته شدم از بلا تکلیفی 

من میخواستم دوفاستون بخورم پریود بشم شوهرم گفت دارو سرخود نخور اگه تا شنبه پریود نشدی میریم دکتر از طرفی خودم میترسم تو اوضاع و احوال کرونا بیرون برم 

عزیزم ی سر ب طب اسلامی بزن. بازم شانستو امتحان کن شما ک همه راه ها رو رفتید منم بعد ۴ سال نازایی ...

عززیزم مبارکت باش گلم ان شاءالله سالم باش

حرفات اشکم در اورد 

طب اسلامی جواب میده؟ من بعد سقطم حامله نشدم نمیدونم چه مرگمه همه بعد سقط باردار شدن

عززیزم مبارکت باش گلم ان شاءالله سالم باش حرفات اشکم در اورد  طب اسلامی جواب میده؟ من بعد سقط ...

من تو ی گروه طب اسلامی هستم

هم پکیچ بارداری دارن

هم پکیچ پسر زایی و هم پکیچ دختر زایی

همیشه هم پیام درمانی تو گزوه قرار میده ک جواب گرفتن

سفارش هم دارن.ارسال دارو دارن ب همه کشور

09368195515خانم وطن پرست

تو ایتا یا واتس اپ بهش پیام بده .ک لینک گروه هاشو برات بفرسته و شمارتو ذخیره کنه..یا بزنگ راهنمایی کنه

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹