2737
2739
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 129 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه اینکارو نکنید من دفعه قبل امپود زدم و باوجود ازمایش منفی نمیدونم چی شد ک باردار بودم و سقط شد ه ...

امپول پروژسترون میزنن

این امپول برا جلوگیری از سقطه و باعثش نمیشه

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
امپول پروژسترون میزنن این امپول برا جلوگیری از سقطه و باعثش نمیشه

میدونم

ولی همش فک میکنم نکنه باعث شده

بیشتر جنبه روانی داره تا علمی

عوارض افسردگیه😥

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
2738
سلام عزیزم ،من رفتم دکتر سونو واژینال انجام داد گفت کیست داری    

قبلا کیست نداشتین؟ چه اندازه ای بود؟ منم پریودم عقب افتاده، ماه قبل به خاطر کیست ال دی مصرف کرده بودم. دکتر گفت الان باید چیکار کنین؟

قبلا کیست نداشتین؟ چه اندازه ای بود؟ منم پریودم عقب افتاده، ماه قبل به خاطر کیست ال دی مصرف کرده بود ...

یکسال پیش کیست داشتم لاپراسکوپی کردم الانم اندازشو بهم گفت ولی یادم نیست بهم قرص سیپروترون داد گفت  امپول پرژستروو بزن وقت پریود شد ازشب سوم شبی یکی بخور بعد ماه بعدش بیا سونو ببینم اب شده یانه