2737
2739
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 129 پست
فدات شم عزیزم.اره گلم با ادرار ناشتا هم خوب جواب میده صب کن بشه 4روز بعد بی بی بزن گلم انشالله ک دلت ...

مرسی

🌷🌷🌷🌷🌷🌷انشاالله که خیره

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای جان.. منم ماه پیش بعد ۷ماه بی بی زدم مثبت بود..فرداشم بی بی زدم مثبت بود..رفتم آزمایش منفی بود و ...

عزیزم ۷ماه که چیزی نیست.من ۴ساله منتظرم.خیلی ها ببشتر از ۵-۶سال منتظرن نی نی سایت

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد
باید کلا برا بارداری بیخیال شی خوش بگذرون وقتو فکرو خیال خوش عامل تاخیر بارداریه اون موقعست میبینی ک ...

اخه هرچی سعی میکنم بیخیال بشم نمیشه ،دیروز فهمیدم دختر عموم بارداره ولی همه تو گرو فامیلیمون پنهون میکردن ازم ولی مامانم بهم گفت بارداره خدا شاهده من هروقت میفهمم یکی بارداره از ته دل خوشحال میشم ولی ازاین رفتارا دلم میشکنه چرا ازمن پنهون میکنن

عزیزم.. بی بی‌تا۵ دقیقه یا نهایت۱۰دقیقه اعتبار داره..بعدش اعتبار نداره.. منم اولین بار گذاشتمش کنار ...

آره میدونم ماه پیش باردار بودم پوچ بود سقط کردم این ماهم امید داشتم که نشد کاش اگه باردار نیستیم پریودم عقب نمیوفته 

2738
دکورم همینو بهم گفت ولی ازعواقب افسردگی سقطه همش حس گناه دارم

ان شاالله خدا ی سالمشو بهت میده

سعی کن قوی باشی در برابر مشکلات

خیرو صلاح هر کسو فقط خدا میدونه و بس

خدا دامنتو سبز کنه تو این شب عزیز

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹
خیلیم حس بدی داره..مخصوصا که باامید از آزمایش میای بیرون و تمام یکساعت بااضطراب میگذرونی و بعدش...😭

من بعد سومین بار که ای یو ای کردم رفتم ازمایش وقتی منفی شد مث دیوونه ها شده بودم   

فدات بشم عزیزم اصلا استرس نداشته باش استرس خیلی بده گلم بیخیالش شو مامانی اینده😍

❤🌷❤مرسی عزیزم

شما بارداری یا نی نی دنیا اومده؟؟

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
عزیزم ۷ماه که چیزی نیست.من ۴ساله منتظرم.خیلی ها ببشتر از ۵-۶سال منتظرن نی نی سایت

من خالم ۱۳سال منتظر بود و بعدش باردار‌شد‌و تو ۷ماهگی بچه از فشار بالا از بین رفت..

نمیدونم..من الان ۸ ماه شده دیگه..از خرداد..تو ماه نهمم..امیدوارم تا سر سال حامله باشم..میدونی عاخه من سربچه با شوهرم مخالفت کردم و ۹ماه هرچی اون گفت و اصرار کرد،من نذاشتم بدون کاندوم رابطه برقرار کنیم.الان تقریبا۹ماهه میخوام و نمیشه..یکی دوبار همسرم به روم زده که اگه زودتر اقدام میکردیم شاید الان شده بودا..ولی کلا هربار که بی بی منفی میشه باامید میگه ایشالا ماه بعد و منو امیدوار میکنه.دعاکنید بشه..خیلی دوستدارم

من بعد سومین بار که ای یو ای کردم رفتم ازمایش وقتی منفی شد مث دیوونه ها شده بودم    

توکل کن ب خدا امشب شب حاجت روایی بشین دعا کن هر چی میخای از خدا بخاه انشالله ک حاجت روا شی😳😳😍😍

ان شاالله خدا ی سالمشو بهت میده سعی کن قوی باشی در برابر مشکلات خیرو صلاح هر کسو فقط خدا میدونه و ...

مرسی از دعای قشنگت

امشب خیلییی بهم انرژی خوب دادید

واقعا ممنونم ازتون

خدا حاجت دل همه رو بده انشاالله❤❤

2706