2733
2734
عنوان

دعا کنید برا پسر کوچولوی شیرینم

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 24 پست
از کجا میدونی میشنوه؟ وقتی خوابه صدا بدی بیدار میشه؟

آره شنوایی سنج بردم مشکلی نداره، همه کارا و رفتاراش عاذی هست فقط کارایی که بهش نیگم انجام نمیده

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره شنوایی سنج بردم مشکلی نداره، همه کارا و رفتاراش عاذی هست فقط کارایی که بهش نیگم انجام نمیده

از بچه یه ساله چ توقعهایی داری هاااا صبور باش کمی

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

اخه هنوزم زوده سنش واسه لجبازی و این حرفا

انشاالله که مشکلی نیس گلم

این کرونا خیلی همه رو درگیر کرده

منم پسرم الان یه ماهه شبا هیچ نمیخوابه ازون طرف سوراخ ادرارش پایین تر از حد معموله و دکتر گفت تاقبل از سن عمل

اگه اذیت شد بیارید براش میل بزنم

بچم سوراخش مث سوزنه فک کن

من نمیتونم ببرمش دکتر بخاطر کرونا 

بمیرم زجر میکشه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2731
اخه هنوزم زوده سنش واسه لجبازی و این حرفا انشاالله که مشکلی نیس گلم این کرونا خیلی همه رو درگیر کر ...

آخی عزیزدلم اینقد ناراحت میشم وقتی میشنوم یه بچه کوچولو مشکل داره این ها فرشته هستن خدا خودش به همه کوچولوهاعلی الخصوص بچه شما کمک کنه و شفا بده 

آخی عزیزدلم اینقد ناراحت میشم وقتی میشنوم یه بچه کوچولو مشکل داره این ها فرشته هستن خدا خودش به همه ...

مرسی گلم

خیلی مطمئنم که خدا قبل از عمل معجزه میکنه😥

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738
مرسی گلم خیلی مطمئنم که خدا قبل از عمل معجزه میکنه😥

خدا خودش هوای همه کوچولوها رو داره امشب تولد یه فرشته واقعیه خدا بحق حضرت صاحب الزمان خودش عیدی ما رو شفای بچه ها و عزیزامون قرار بده

خدا خودش هوای همه کوچولوها رو داره امشب تولد یه فرشته واقعیه خدا بحق حضرت صاحب الزمان خودش عیدی ما ر ...

انشاالله❤