2733
2734
عنوان

دعا کنید برا پسر کوچولوی شیرینم

338 بازدید | 24 پست

سلام عزیزای گلم تو این شب تولد آقامون امام زمان برا یه دونه پسرم دعا کنید محتاج دعای خیر همه شما بزرگواران هستم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

التماس دعا عزیزم.پسرت ان شاالله همیشه صحیح و سلامت باشه

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2731
2740
چی شده گلی

پسرم یک سال و دو ماهشه ماشاالله خیلی شیرینه همیشه خنده رولبشه ولی هنوز نمیتونه حرف بزنه وقتی هم باهاش حرف میزنم حرفام رو خیلی متوجه نمیشه، این روزا بخاطر ویروس کرونا دکتر هم نمیتونم ببرمش. اینقدر نگرانشم که نگو اصلا شب و روز ندارم

پسرم یک سال و دو ماهشه ماشاالله خیلی شیرینه همیشه خنده رولبشه ولی هنوز نمیتونه حرف بزنه وقتی هم باها ...

متوجه نمیشه ینی نمیشنوه؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
متوجه نمیشه ینی نمیشنوه؟

چرا میشنوه ولی زیاد توجه نمیکنه کاری که بهش میگم انجام نمیده مثلا بهش میگم بیا، برو بشین و... این جور چیزا رو وقتی بهش میگم انجام نمیده مثل کسی که معنی حرفم رو درک نمیکنه که چی بهش میگم

چرا میشنوه ولی زیاد توجه نمیکنه کاری که بهش میگم انجام نمیده مثلا بهش میگم بیا، برو بشین و... این جو ...

از کجا میدونی میشنوه؟

وقتی خوابه صدا بدی بیدار میشه؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706