2733
2734
عنوان

از خوشحالی دلم میخواد جیغ بکشم اخه چقد خوشبختم من

| مشاهده متن کامل بحث + 80342 بازدید | 535 پست
چی هس خب هیچی نیست ک

اشتباه شده 😱قرار بود پست باشه

چجوری بفرستم لینک پست رو؟

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی هس خب هیچی نیست ک

به این تاپیک صفحه 95 پست اول 😁ممنون میشم دعا کنید براتون صلوات میفرستم حتما

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
اصن تاپیک نداری که اول تاپیک بزن

میخاستم لینک پستمو بفرستم نه تاپیک

اره تو دوره هستم.چجوریع انرژی درمانی مدیتیشن هم میشنوم زیاذ نمیدونم چیه

تو دوره ها کدوم استاد, شرکت میکنی 

من خودم صنم رشیدی گروهشو دارم و اهورا چرخ تاب 

دورهاشون تقریبا یه تومن ایناست شما چقدر هزینه کردی, گدوم گروه میشه راهنماییم کنی عزیزم

عزیزم گفتم از نظر شغلی ومالی دارم ب همه خواسته هام میرسم ک ارزوم بود یزوز

خوشبه حالت کاش منم برسم ارزو دارم یه خونه باسلیقه خودم داشته باشم نه سلیقه بقیه 

یه شغل خونگی داشته باشم مثل, درست کردن کیف چرمی 

من ماه دومم میخواستم امروز ماه سوم بگیرم باز گفتم بزا یه ماه بشه اخه دوهفتس ماه دوم گرفتم بنظرت بکیر ...

خب میدونی من این بین ی بحران خیلی بزرگ گذروندم درواقع ماه اولوپرکردمومیخواستم تمرینات ماه دوم انجام بدم ک نشد چون فاصله افتاده بایدازاول شروع کنم ک بی انگیزم ذهنم مقاومت میکنه. اگرخوب یادش گرفتی بگیرش

خب میدونی من این بین ی بحران خیلی بزرگ گذروندم درواقع ماه اولوپرکردمومیخواستم تمرینات ماه دوم انجام ...

من از خواب ک بیدار میشم گوش میکنم تا شب با صداش خوابم میبره و اینکه حالم واقعا خوب شده عوض شدم درامدمم تغییر کرد ولی نمیدونم بزارم یه ماه شع بیشتر گوش کنم اما از طرفی ذوق دارم ماه سوم بگیرم

2706