2737
2739
عنوان

از خوشحالی دلم میخواد جیغ بکشم اخه چقد خوشبختم من

| مشاهده متن کامل بحث + 80323 بازدید | 535 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر چه تاپیک موج مثبت و انرژی بخشی زدی   یک سوالی: قبل از حال امروزت زمان هایی هم بود ...

بدترین روزارو داشتم ک حتی فکرشم نمیکنی از مردن همسرم سه ماه بعد عروسی خودت حساب کن چن سال فقطط موندم تو خونه و غصه خوردم فقط بهتون بگم تا زمانی ک بسینی یه گوشهرغصع بخوری هیچی عوض نمیشع اول باید خودت حالتو خوب کنی از زمان حال لذت ببری عاشق خودت شی نعمت هارو ببینی باور کنی و بعد برسی به خواسته هات اون موقع جواب جنگیدن واس حال خوبو میگیزی

2728

😍😍میدونی امشب ازخدا چی خواستم؟؟ازته دلم گفتم خدایا یه نشونه بهم بده که ته دلم قرص شه این قانون درسته و....الان یهویی دیدم این تاپیک😍😍خدایاشکرت برا همه چی داده ها نداده ها ....خدایا شکرت❤

حالا ک پر از انرژی مثبتی یرا منم دعا کن میگن وقتی خوشحالی دعا کنید زودتر میره اون بالاها

من ب عنوان کسی که باور دارم هرجیو از خوده خدا بخوام و امیدی ب بنده هاش نداشته باشم به خواستم میرسم صد در صد از خودش میخوام ترو به خواستت برسونه

توام فقط از خودش بخواه 

خوشبختی  که شاخ و دم نداره... همين  که ازش دلگیری... بغ میکنی یه کنج و مدام ساعت رو چک میک ...

خیلی قشنگ بود.. ممنون.. انشالله خدا این خوشبختی های ساده رو قسمت همه کنه 

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
2738
بدترین روزارو داشتم ک حتی فکرشم نمیکنی از مردن همسرم سه ماه بعد عروسی خودت حساب کن چن سال فقطط موندم ...

پس‌ لیاقتش را خودت داشتی عزیزم.

همین‌ را بیشتر توضیح بدی که همه دوستان یاد بگیریم خیلی ثواب کردی گلم... اینکه چطوری تونستی بر یاس و ناامیدی و احساس باخت و ضعف غلبه کنی، بلند بشی و بجنگی تا پیروزی. 

استارتر انشالله همیشه شاد و خوشبخت باشی.. البنه خدایی نفهمیدم جریان چی بوده... نخوندم پیامها رو.. ولی انشالله حال دلت همیشه خوب باشه برا حال دل ماهم دعا کن

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند