2737
2734
عنوان

تجربه تحصیلات خارج از ایران

165 بازدید | 14 پست

بچه ها تاحالا کسی توو خانوادتون بوده یا خودتون 

توو رشته های علوم پزشکی خارج از ایران تحصیلات چجوریه؟؟؟

بیشتر هزینه تحصیل و زبان مهمه

کشوری که زبان انگلیسی باشه 

به جز آمریکا

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزینه هاش قطعا خیلی بالا تو همین ایران ببین واسه پزشکی باید ترمی چقد بدی وای به حال اینکه اونور پول ...

بیشتر کشور های اروپایی هزینه های تحصیلاتشون رایگانه مثه آلمان 

اگه این رایگان باشه میشه با هزینه زندگی کنار اومد

2728
هزینه هاش قطعا خیلی بالا تو همین ایران ببین واسه پزشکی باید ترمی چقد بدی وای به حال اینکه اونور پول ...

پزشکی توو ایران فقط طولانی بودنش خسته کنندست

بدون بورسیه بخوای اونور درس بخونی هزینه هات شدیدا بالا می ره

البته اروپا تحصیلش رایگانه ولی به هر حال پول خورد و خوراک و زندگی سر جاشه

بدون بورسیه شاید تا ۴۰۰ میلیون در سال هم فقط برای یک نفر هزیمه زندگی تو حارج باشه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2738
امکان نداره حداقل واسه یه ایرانی 

شما فقط کافیه یه کار پاره وقت پیدا کنی و پس و انداز و کسب و کار اینترنتی مطمعنا کسی که بهش فکر کنه قبلش یه کارایی انجام میده وگرنه دست خالی تا امام زاده صالحم نمیشه رفت

فعلا دانشجوی کارشناسی ام  دیپلم تجربی دارم ایلتسم دارم

بببینن تکلیفت باید معلوم شه باید بشینی در بیاری اطلاعات هر کشور.بعد بری توی سایت اش ببییی کدوم رایگان. من تا جایی که شنیدم رایگان به اون صورت برای علوم پزشکی نیست ـ قشنگگ برو توی سایت دانشگاه ها شرایط اش بخون

یک بنده خدایی دندون پزشک بود میگفت تخصص دندون پزشکی رایگان نیست تخصص اش ام ـ البنه راجب امرسکا میگفت ـ راست و.دروغ اش نمیدونم

شما فقط کافیه یه کار پاره وقت پیدا کنی و پس و انداز و کسب و کار اینترنتی مطمعنا کسی که بهش فکر کنه ق ...

نمیخوام نا امبد ات کنم ولی به مسئله الکی ساذه نگاه نکن.  کشورهای دیگه اروپا وقتی زبان اصلی شون به جز انگیلیسی بلذ نیسیتی ممکن اصلا بهت گار ندهند حتی پاره وقت حتی کارگری

2706