2733
2734
عنوان

حق با منه یا شوهرم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بش بگو دوس دارم کنار هم باشیم بیا اینجا اگه به حرف زدن باشه اونجام همب مشکلو داره

اونجا دیگه همه میدونن شبا چیکار میکنه پیش مامان بابام روش نمیشه

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
نمیدونم خودمم خسته شدم

بیرش دکتر اعصاب خب ☹

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

خب اگر اذیته برو خونه خواهرش گلم

یا شما خونه پدرت باش اون خونه خواهرش اخه این چیزها دیگه لحبازی داره

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
2740
اگه دوس نداری از هم جدا باشین برو اونجا

من دوس ندارم جدا باشم خواهرشوهرمم رفتارش بد نیست که بگم باهام بده از خداشه

خب اگر اذیته برو خونه خواهرش گلم یا شما خونه پدرت باش اون خونه خواهرش اخه این چیزها دیگه لحبازی دار ...

من لجبازی نکردم بحثی هم نداشتیم خواستم نظر شمارو بدونم

نمیره این اگه بمیره هم یه قرص نمیخوره

خب بگو من اذیتم مثل الان بابد از هم جدابشیم شبازشته 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
من لجبازی نکردم بحثی هم نداشتیم خواستم نظر شمارو بدونم

من میگم نرو تا مجبور بشه بره دکتروقتی شرایطو میبینه مجبور میشه بره

2706