2737
2739
عنوان

حق با منه یا شوهرم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 36 پست
خب بگو من اذیتم مثل الان بابد از هم جدابشیم شبازشته 

کلا راه میره غذا هم میخوره تو خواب خودش نمیفهمه من نگاش میکنم

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
من میگم نرو تا مجبور بشه بره دکتروقتی شرایطو میبینه مجبور میشه بره

بخدا سه ساله دارم تلاش میکنم فایده نداشت منم بیخیال شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا راه میره غذا هم میخوره تو خواب خودش نمیفهمه من نگاش میکنم

خب شاید سرتم گوش تاگکش ببره و نفهمه خواهرمن .این باید بره دکتر بخدا

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2731
من لجبازی نکردم بحثی هم نداشتیم خواستم نظر شمارو بدونم

ن شما را نگفتم بچهایی ک گفتن یعنی چی باید بیاد جایی ک شما هستی چرا اینقدر خودخواه حالا شوهرتون ب شما بگه باید لایق صدتا فحش میشه

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
خب روزا بیاین خونه ی مامان شما شبا برین خونه ی خواهر اوشون

اره امروز کامل اینجا بودیم شامم اینجاییم فردا میریم خونه خودمون دیگه

ن شما را نگفتم بچهایی ک گفتن یعنی چی باید بیاد جایی ک شما هستی چرا اینقدر خودخواه حالا شوهرتون ب شما ...

میدونم عزیزم ولی دوس دارم باهم باشیم