2733
2739
عنوان

شوهرم باهام دعوا کرد بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2444 بازدید | 152 پست

عزیزم این تنبلیت واسه الان هست یا از اول اینجوری بودی؟ من یه مدت اینجوری شده بودم و واقعا گاهی عجیب تنبل میشدم. همون موقعا واسه کاری آزمایش دادم و متوجه شدم ویتامین بدنم کم شده. دکتر 6 تا نوروبیون داد و 1 ورق قرص ویتامین d که واقعا موثر بودن

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

ببین گاهی آدم شاید حس و حال نداشته باشه ولی تلنبار شدن همچی رو هم اعصاب خوردیه..

هرچیزی متعادلش خوبه 

روزانه کاراتو انجام بده تموم میشه جوریم ک معلومه شوهرت پایه کمکه پس ازش کمک بگیر.

من حتی الانم که باردارم و دوماه که  خونه مادرمم بازم یه کارایی میکنم کیکی چیزی میپزم برا تنوع،غذایی درست میکنم که دستپخت منم باشه..

مرتب حموم میکنم لباسامو تند تند عوض میکنم میشورم به ظاهرمم میرسم.

قبول دارم هر روز ناهار و شام پختن سخته آدم میمونه چی بپزه ولی بقیه اش کم کم اراده کن انجام بده.

مثلا الان شام ک پختی در حین شام پختن ظرف پخش و پلا نزار بشن جمع کن بعد شام ظرفا رو بشور.

در اون حین یه چایی دم کن،میوه ای چیزی بزار.

جاروم ک هفته ای یبار کافیه.یه جا بشینید غذا بخورید

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم همین الان گوشیو بزار کنار پاشو دست به ابروهات بکش اگه تمیز نیست تمیز کن ، برو دوش بگیر ، یه ...

خوب کی پس بخوابم کی فیلم ببینم کی سرم تو گوشی باشه من بنظرم کار خونه اگه بخوای انجام بدی هیچوقت تمومی نداره پس باید بیخیالش شد

2731

منم کار خونه خیلی سختمه ولی قبل کرونا هفته ای دوبار یا سه بار کارگر میگفتم بیاد خونه رو برق مینداخت الانم سوهرم کمک میکنه با هم مرتب میکنیم من اگر یکی کمکم کنه خیلی راحت تر کار میکنم تنهایی خیلی بی حوصلم

خوب چطور خسته نمیشی من همیشه خوابم میاد همیشه خسته ام 😔

عزیز دلم خستگیت احتمالا بخاطر کمبود ویتامینته،، خستگی نداره حس تنبلی داری ،،برا خودت برنامه بزار ،،البته خودم برنامه ای نیستم هر وقت عشق کنم تمیزکاری میگنم،، ولی اینم بگم تمیزی بهت حس خوب میده ،، من چهارسال با مادرشوهرم زندگی کردم ارزو داشتم یبار بعدماهار بخابم چون میگفتن باید فورا ظرفارو بعد ناهار بشوری،، ولی اومدم خونه زندگی خودم ،،انگار شده برام عادت ،،یعنی اگه سرم بره تمیزیم نمیره ،،باور میکنی با اینکه کرونام گرفتم تموم کارمو خودم میکنم ،،

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست
البته بگم من وسواس دارم.خونمم کفش سرامیکه پرز میره روش میره رو مخم باید زود به زود جارو کنم 

هوف نگووووو 

این خونمون موکته ... من راحت شدم 

ولی اشپزخونه ی جاهاییش موکت نشده 

همونجا رو مخ منه ... 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2738
خوب چطور خسته نمیشی من همیشه خوابم میاد همیشه خسته ام 😔

عزيزم قرص ويتامين بخور

منم اينطوري بودم فكر ميكردم كثيفم

ولي بدنم توان نداشت موهام كم شده بود منم قرص هيرويت ميخوردم خوابم كم شد انرژيم برگشت

خودتو دوست داشته باش عزيزم

سلام. بیا من بهت بگم چه کنی. 

من خودم برا خودم جایزه میذارم. مثلا 

میگم خونه من 8 تا قسمت داره 

حموم دسشویی حیاط ورودی آشپزخونه هال اتاق خواب و یه اتاق دیگه 

میگم هر دو قسمتی که کاراش تموم شد یه چیزی که دوست دارمو انجام میدم. 

مثلا آشپزخونه و دسشویی رو تمیز میکنم یه نسکافه درست میکنم میخورم و یه نیم ساعتی کاری به غیر از کار خونه انجام میدم. 

دوباره هال و حموم رو تمیز میکنم یه فیلم از اینترنت میگیرم میبینم. 

یه 20 روز که پشت سر هم اینکارو بکنی چون همش خونت تمیزه دیگه دلت نمیاد کثیف بشه یه چیزی ته دلت میگه پاشو پاشو ظرفا و بشور 

پاشوووووووو 😉

بگو🙂 بخند 🤗 زندگی کن 💃
هوف نگووووو  این خونمون موکته ... من راحت شدم  ولی اشپزخونه ی جاهاییش موکت نشده  ه ...

خیلی بده اصن.علاوه بر جارو باید دستمالم بکشیم تازه 

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم.مرسی که این هدیه ی بزرگ رو بهم دادی  
خوب کی پس بخوابم کی فیلم ببینم کی سرم تو گوشی باشه من بنظرم کار خونه اگه بخوای انجام بدی هیچوقت تموم ...

وای اینا که خیلی حوصله سر بر هست من اینا رو دوست ندارم عاشق کار بیرون از خونه هستم عاشق شغلمم ولی کار خونه رو دوست ندارم 

منم کار خونه خیلی سختمه ولی قبل کرونا هفته ای دوبار یا سه بار کارگر میگفتم بیاد خونه رو برق مینداخت ...

من حالا اگه یکی کمکم کنه عصبی میشم ،،چون خونه خودمه خودم میدونم چیو کجا بزارم ،،کدوم قسمتا خاکه ،،کدوم قسمت و تنیز کنم 

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست
عزیز دلم خستگیت احتمالا بخاطر کمبود ویتامینته،، خستگی نداره حس تنبلی داری ،،برا خودت برنامه بزار ،،ا ...

واقعا کرونا گرفتی؟ الان حالت خوبه؟

مامان منم همینه اگه یه قاشق کثیف باشه شب خوابش نمیبره فکر کنم بس که او حساس بوده من بیخیال شدم

2706