2726
عنوان

شوهرم باهام دعوا کرد بیاین کمک

2432 بازدید | 152 پست

وای چند روز بود خونه بشدت کثیف بود اینجوری براتون بگم که سرویس قاشقای دم دستی و مهمونی همه کثیف بود دیگه قاشق نبود باهاش غذا بخوریم حمام پر از لباس بود لباسای تو ماشین رو سه بار شستم چون هر بار میشستم یادم میرفت یا خدا نداشتم بندازم بند خشک شه بو میگرفتن مجبور بودم دوباره بشورم لباسای روی بند برای چند روز پیش رو اینقدر نیووردم داخل امروز دوباره بارون زد روشون خیس شدن ک۴ سالن هم همه چی ریخته بود خلاصه که حسابی همه جا کثیف بود شوهرم دید همه جا داغون رفت ظرفای سینا رو بشوره دید تو سینک علاوه بر ظرف آشغال هم هست دیگه خیلی عصبی شد شروع کرد داد و بیداد کردن که تو چقدر کثیفی مثلا زنی گفت حالا به خودت نمیرسی بدرک لااقل به زندگیت برس بعدش کمکم کرد از صبح تا الان داشتیم با هم خونه رو تمیز میکردیم همه جا رو تمیز کردیم الان برق میزنه همه جا  الان تازه تموم شد ناهار خوردیم 

الان که همه جا تمیز شده دلم میخواد نزارم دیگه کثیف شه چکار کنم؟ حال ندارم همیشه خسته ام همیشه بی حوصله ام قبلا هم پیش اومده خودم خیلی تمیز کاری کردم ولی دوباره یه روزه شده همون خونه کثیف قبلی 

لطفا کمکم‌ کنید 

چند روز پیش هم بهم گفت من به کنار دیگه من ازت نا امید شدم ولی برای اینکه روحیه خودت عوض شه تو این شرایط قرنطینه یه کم به خودت برس یه آرایشی بکن چیزی ...

ولی من به روی خودم نیاوردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خب عزیز من برا زندگیت برنامه ریزی کن تا کارات کمه انجامشون بده که نمون رو هم‌سنگینه بشه دیگه نتونی انجامشون بدی مگه دو،سه نفر چقدر کار دارن روزی یه ساعتم وقت بزاری خونت همیشه تمیزه 

وای خیلی داری اشتباه می کنی
باید بهت بر بخوره جدا به خودت بیا
ببخشیدااا دارم تند میگم
میگم که به خودت بیای
گناه داره شوهرت
با زبون بی زبونی گفته پاشو براش آرایش بکن به خودت برس
واقعا دلت میاد ؟

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند

شلختگی یکمیش ژنتیکی میتونه باشه ولی اگر هی تمرین کنی که تمیز باشی درست میشه راه حلاشم ساده اس مثلا هربار چیزی میخوری ظرفشو پشت بندش بشور هر وقت یچیزیو برمیداری بعد استفاده بلافاصله بذار سر جاش درمورد ارایش و رسیدن به خودتم برا خودت انگیزه درست کن دوبار انجام بده خوشت میاد باز انجام میدی

چجوری ؟نمیشه 

عزیزم ظرفای هر وعده رو همون لحظه بشور ... 

ماسین لباسشویی ک پر شد ... روشنش کن 

هفته ای ی بار جاروبرقی بکش 

چند رور در میون سرویس بهداشتی رو با شوینده ها بشور 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2706