2733
2734
عنوان

بیاین عکس سیسمونی نی نی هاتون و بذارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 82 پست
برا منن ان تی گفته پسره حالا ۳ هفته دیگ میرم آنومالی

انشالله سالم و صحیح باشه دختر پسرش فرقی نداره ولی من عاشق دختر بودم 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزن الان بخری به نفعت هست,من دوساله تو اقدامم,همه خرده ریزامو خریدم,فقط مونده کالسکه و کریر و روروعک و سرویس تخت و کمدش, من تواین دوسال همه وسایلاشو خرد خرد گرفتم الان قیمت هرکدومشون دوبرابر شده,به نظرم یه رنگی بخر ک دختر پسرنداشتهباشه,منم چون نمیخواستم خانوادم بخرن خودم خرد خرد یواشکی میخریدم میبردم خونه مامانم اینا ک همسرم نفهمه

2731
عزیزن الان بخری به نفعت هست,من دوساله تو اقدامم,همه خرده ریزامو خریدم,فقط مونده کالسکه و کریر و رورو ...

افرین,  اره بابا یه پتو از چند ماه پیش تاحالا ۱۰۰تومن رفته روش حالا دیگه بقیه چیزا, دعا کنید این کروناهه زود برهه  

کاش همونقدر که چوب سادگیمونو.میخوردیم نون مهربونیمونم میخوردیم.
افرین,  اره بابا یه پتو از چند ماه پیش تاحالا ۱۰۰تومن رفته روش حالا دیگه بقیه چیزا, دعا کنید ای ...

میگن کرونا تا وسط خرداده,ظاهرا ویروسش خود ب خود ازبین میره,البته یه مطلب تو تل بود خوندم,نمیدونم چقد صحت داشته باشه,یه دکتره این تحلیلو کرده بود

میگن کرونا تا وسط خرداده,ظاهرا ویروسش خود ب خود ازبین میره,البته یه مطلب تو تل بود خوندم,نمیدونم چقد ...

وااای الهی  

کاش همونقدر که چوب سادگیمونو.میخوردیم نون مهربونیمونم میخوردیم.
2740