2737
2734

یا چیزایی که برا نی نی هاتون گرفتید,یکم.پول دارم میخام برا نی نی که معلوم نیس کی قراره بیاد وسیله بخرم  

کاش همونقدر که چوب سادگیمونو.میخوردیم نون مهربونیمونم میخوردیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😤من به خاطر کرونا لعنتی نمیتونم برم خدا ازشون نگذره بهترین روزهای زندگی مو ازم گرفتن 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
یعنی باردارم نیستین؟؟

خخخ نه,  تصمیم گرفتیم بره کرونا بار دار شم میخام پولمو برا نی نی بخرم  

2738
ماه دیگه میاد ولی بعضی از چیزا رو نخریدم یا اینترنتی خریدم  ایشالا اوضاع درست بشه میخرم، چون سل ...

چیزایی که سفارش دادی و عکس بذار اگه دوس داری  

خانوما مامانم میخواد از یه دختر خانوم بله بگیره ب نظرتون لین دستبند خوبه برا بله گرفتن؟؟یا برا زیر لفظی 

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”

من تازه هفته نه هستم قبل از اینکه باردار بشم همش می گفتم ال میکنم بل میکنم فلان چیزو میخرم . الان نمیدونم چه مرگمه همش تو خونه افتادم و افسردگی گرفتم . فک کنم بعد کرونا و تعیین جنسیت ، حالم بهتر بشه برم بخرم یه چیزایی . 

2706