2737
2734

خوش به حالت حتمااین کاروانجام بده

من اشتباه کردم

مواظب نبودم ناخواسته شد

روش تغذیه مدنظرم بودکه اونم نشد

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

فقط در تهران انجام میشه هزینه بالایی داره و اصلا کار خوبی نیست چون یک یا دو سلول از سلول های اولیه جنین رو جدا میکنن که ممکنه به جنین صدمات جبران ناپذیری بزنه این روش بیشتر برای کسایی استفاده میشه که میخوان از نظر بیماری های ژنتیکی جنین شون ازمایش بشه از فکرش بیا بیرون🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ميخواى چى باشه؟ پسر؟

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2728

روز سوم پریودی میری سونو میشی بهت قرص و آمپول میدن و میگن که چه روزایی و چه ساعتی باید آمپولت رو بزنی بعد روز 10 و 12 پریودی سونو میکنن و تعداد و اندازه ی فولیکولت رو چک میکنن و اگه آماده بودی بهت روز پانکچر یا همون تخمک کشی رو میگن یه عمل ده دقیقه ای هست با بیهوشی خفیف و اگه هایپر نشده باشی دو سه روز بعد میری برا انتقال جنین

ما آبادانیا   

بسپار به خدا

طبیعی باردار شو

دردسر زیاد داره

خودتو اذیت نکن

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
ی مدت کوتاه دارو میگیری سونو میکنن بعد تخمک کشی بعد انتقال جنین

تو کلام راحته البته ولی پروسه ivf خیلی پر دردسر پر هزینه و پر از درد و رنج … روزی چهار تا امپول تا روز تخمک کشی باید بزنین و بعدش اگه حاملگی اتفاق بیافته تا سه ماهگی روزی دو الی سه امپول!

تو کلام راحته البته ولی پروسه ivf خیلی پر دردسر پر هزینه و پر از درد و رنج … روزی چهار تا امپول تا ر ...

خودم تمام این مراحل و پیش رفتم 

کسی ک بچه میخواد دردسرشو باید نادیده بگیره

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2740

من دکترم مخالف شدید تعیین جنسیت هست میدونی ای وی اف و داروهاش چقد عوارض دارن این روش برا کسایی ک ناباروری دارن همه راه ها رو رفتن و مجبورن 

روز تخمک کشی اسپرم و تخمک رو میفرستن ازمایشگاه ژنتیک که به روش pgd تعیین جنسیت بشه تو شهر ما هزینه ش حدود 5 تومنه جداگونه

ما آبادانیا   
من دکترم مخالف شدید تعیین جنسیت هست میدونی ای وی اف و داروهاش چقد عوارض دارن این روش برا کسایی ک ناب ...

آره میدونم عوارض داره .....  ولی وقتی از خانواده شوهر سرکوفت میشنوی ترجیح میدم که برم

روز سوم پریودی میری سونو میشی بهت قرص و آمپول میدن و میگن که چه روزایی و چه ساعتی باید آمپولت رو بزن ...

یعنی ماه آخر کلا هر روزشو درگیری ؟  اگه شاغل باشم باید مرتب مرخصی بگیرم؟

آره میدونم عوارض داره .....  ولی وقتی از خانواده شوهر سرکوفت میشنوی ترجیح میدم که برم

ای بابا چقد بد مگه تعیین جنسیت به عهده ی زنه که سرکوفتت میکنن مرده که تعیین میکنه 

ما آبادانیا