2737
2734
باجازه استاتر جان بچه ها من امروز14 تا دعا توسل برا 14 معصوم نذر کردم برا حاجت حالا فقط3 تا دیگه مون ...

من یه دونه میخونم..واسه منم دعا کنید 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازش متنفرم ب نظرم خیلی عوضیه نامزد یکی دیگس، غقدشون عقب افتاده حالا باید بره آویزون یکی دسگه ب ...

عزیزم اینجوری نبود داستانو بد متوجه شدی ، نامزدیش که کلا به هم خورد

خدایا ممنونم بابت هدیه زیبات😍😍
2728
اره منم دارم میبینم انگار اولین باره میبینمش کلا یادم رفته بود 😞ستایش جهازم برده بوده

اره دیگه عقد و عروسیش یکی بود

فامیل دوماد مرد عقد افتاد عقب

اینم از فرصت استفاده کرد اویزون طاهر پولدار شد

دوستان اگه کامنتم باعث ناراحتی‌تون شد،ببخشید🥰
من سه بار نگاش کردم دیگه بسه😞فصل اولشو میبینم اعصابم خراب پیشه از بس بدبختیه

اگه با نامزدش میموند نمیرفت خراب شه رو زندگی طاهر و خانوادش این مشکلات پیش نمیومد

2740
عه جدی.من یادم رفته بود..پس بقول شما عوضی بود

نزدیک عقدشون مادربزرگ داماد فوت میشه عقد بهم میخوره پدرمادر داماد میگن ستایش شوم و بد قدمه اونم میشنوه میره به باباش میگه نامزدی رو بهم میزنن 

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
عه جدی.من یادم رفته بود..پس بقول شما عوضی بود

بخاطر طاهر نبوده مادر پسره راضی نبود میگفت این بدقدمو نحسه پسره هم از ستایش دفاع نمیکرد

خدایا ممنونم بابت هدیه زیبات😍😍
عزیزم اینجوری نبود داستانو بد متوجه شدی ، نامزدیش که کلا به هم خورد

این جهازشم برده بود

عقد و عروسیش ی روز بود

بعد فامیل دوماد مرد عقد افتاد عقب

مگه ب همین راحتیه با یکی داری ازدواج میکنی، بعد ب هم بخوره، در کسری از ثانیه اویزون یکی دیگه بشی؟ 

وقتی خانواده خودش و پسره راضی نبودن چرا زندگی همه رو خراب کرد؟ 

من ازش متنفرم ب نظرم خیلی عوضیه نامزد یکی دیگس، غقدشون عقب افتاده حالا باید بره آویزون یکی دسگه ب ...

فیلمه ها فییییلم .. واقعی نیست ک اینقدرجوش میزنی خاهر😂

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
یک دنده و لجباززز ترازاین بشر من ندیدم فک میکرد عقل کلِ😒

بعدشم ک پسر و دخترش ناراضی بودن تو فصل سوم ب هیچ جاش نیاورد اویزون یکی دیگه شد

مادر پسره هم ناراضی بود

فط ب فکر اینه که زندگی همه رو خراب کنه خودش با اونی ک میخواد بره اتاق خواب! 

2706