2733
2734
این جهازشم برده بود عقد و عروسیش ی روز بود بعد فامیل دوماد مرد عقد افتاد عقب مگه ب همین راحتیه با ...

عزیزم قسمت اول نشون داد که مادر پسره همچینم راضی نبود داشت میگفت این بدقدمو نحسه پسره هم جلو مامانش از ستایش دفاع نمیکرد بعد ستایش اومد با خانوادش درمیون گذاشت باباش هم گفت از روز خواستگاری معلوم بود که اینا بدرد ما نمیخورن که به فالگیرو این چیزا اعتقاد داشتن بعدش استخاره کرد باباش و تصمیم گرفتن بهم بزنن

خدایا ممنونم بابت هدیه زیبات😍😍
یک دنده و لجباززز ترازاین بشر من ندیدم فک میکرد عقل کلِ😒

آخه این چه پروفایلیه گذاشتی هن؟؟🙅 حالا الان من چی کنم؟برم بجاش آبغوره بخورم ؟هوم؟😡😤

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم قسمت اول نشون داد که مادر پسره همچینم راضی نبود داشت میگفت این بدقدمو نحسه پسره هم جلو مامانش ...

و بلافاصله اویزون ی پولداره شد

اونهمه بابای طاهر تحقیرش کرد مهم نبود دو دستی چسبید بهش و زندگی اروم و خوب طاهرو خراب کرد

دوستان اگه کامنتم باعث ناراحتی‌تون شد،ببخشید🥰
2731
و بلافاصله اویزون ی پولداره شد اونهمه بابای طاهر تحقیرش کرد مهم نبود دو دستی چسبید بهش و زندگی اروم ...

من کلأ از نرگس محمدی بدم میاد😫😫😫

😂😂😂خودم تازه فیلمشم دارم با صداشش واییی😫😫😫

خو چرا خودتو شکنجه روحی میدی هان؟؟ دهنم میسوزه ویییییی😫😫😫

خیلیییییی گوجه سبز دوس دارم الانم ک دردسترس نیس فعلا باعکی و فیلمش سرمیکنم😭😫😂

منم عاشقشم،نمک بزنی... ویییییییی من دارم هلاک میشم😡😡😣😣😣

2740