2737
2739
فقط عروسـهلندی 

عروس هلندی انقدر دردسر داره

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود...     حیف,چشمانِ تو این حادثه را دوست نداشت...           سیب راچیدم و در دلهره ی دستانم...                         سیب را دید ولی!!!دلهره را دوست نداشت...                تا سه بس بودکه بشمارد و در دام افتد...                   گفت یک....گفت دو....                                   افسوس سه رادوست نداشت...                                 من و تو خط موازی......!؟؟؟                                         نرسیدن.......!؟؟؟هرگز........                                   دلم این قاعده ی هندسه را دوست نداشت.                 درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که...                 از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت..... .                                                                                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
داشتید تا حالا؟ لاک پشت بوگندو ترین و کثیف ترین حیون خونگی که من تاحالا دیدم😨

نه من خیلی وقت پیشا سه تا همستر داشتم تا ۵سال هم نگهشون داشتم وقتی مردن حس کردم سه تا بچه هامو از دست دادم⁦🤦🏻‍♀️⁩

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒
وای نه خیلی فرزه.اصلا نمیشه بگیریش اگه از قفس دربیاد من داشتم خیلی ام ادم میترسه ازش

واقعا؟

خودم نداشتم یکی از بچه های اقوام داشت خوشم اومد ازش

میخواسم برا دخترم بخرم!

یعنی نخرم؟

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
من همشونو داشتم جز گربه الان سه تا عروس هلندی و دوتا سگ بزرگ دارم😍بچه های گلم

گربه هم اگر پرشین کت بگیری

انقدر مکافات داره

برای ریدن هم باید خاک مخصوص بگیری

انگل میگیره وگرنه

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود...     حیف,چشمانِ تو این حادثه را دوست نداشت...           سیب راچیدم و در دلهره ی دستانم...                         سیب را دید ولی!!!دلهره را دوست نداشت...                تا سه بس بودکه بشمارد و در دام افتد...                   گفت یک....گفت دو....                                   افسوس سه رادوست نداشت...                                 من و تو خط موازی......!؟؟؟                                         نرسیدن.......!؟؟؟هرگز........                                   دلم این قاعده ی هندسه را دوست نداشت.                 درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که...                 از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت..... .                                                                                               
گربه هم اگر پرشین کت بگیری انقدر مکافات داره برای ریدن هم باید خاک مخصوص بگیری انگل میگیره وگرنه

اره عموم داره

پشمممالووووووو😍ادم دوس داااره فقد بخووورتش😬😂

ولی با سگای من اصلاااا نمیسازن

2738
من همشونو داشتم جز گربه الان سه تا عروس هلندی و دوتا سگ بزرگ دارم😍بچه های گلم

عکس سگاتو میذاری؟😍

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
واقعا؟ خودم نداشتم یکی از بچه های اقوام داشت خوشم اومد ازش میخواسم برا دخترم بخرم! یعنی نخرم؟

نه خیلی خیلی تند میدوعه خیییلیا.حتی اگه ازش نترسی ام باید دونفر باشه تا بشه بگیریش..حتی شوهرمم ازشون میترسید😂

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
پرشین کت ها خیلی مکافات دارن به خدا خرج خورد و خوراکشونم خیلی زیاده😑

ارررره من داشتم

دیگه کفرم دراومد 

اخه گربه هم انقدر حساس😏

2706