2733
2739
عنوان

برادرشوهر خوب یا بدجنس؟مسئله این است

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 26 پست
ولی ناراحت میشم از کاراش دوس داشتم بزارمش جای برادر چون هیچ وقت برادر نداشتم یه برادر ۲۸ ساله دارم ...

آخی عزیزم 

شوهرت که هست شوهر خوب انگار همه چی ادم بقیه رو بیخیال مخصوصا خانواده شوهر ادم نمیتونه روشون  دو زار حساب باز کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا کجاشو دیدی؟؟بذار ازدواج کنه ،اونموقع معلوم میشه از حسادتش هست رفتارهاش یا کلا مدلش اینجوریه/

من بزرگترین ضربه زندگی م رو از برادرشوهرم خوردم.بهم تهمت زد و گفت که پشت سرم حرف زدی و ...بعدم من برای اثبات اینکه اشتباه میکنه و ‌...رفتیم با همسرم که رودررو حرف بزنیم،حمله کرد طرف...من تا چندین ماه مریض شدم از ترس .خیلی تاثیر بدی گذاشت تو روحیه م.تا یکی دوسال با خانواده همسری قطع رابطه کردیم و...

الانم باهاش نمیحرفم و محل سگم نمیذارم.اومدن معذرت خواهی و...ولی دلم شکست و هیچوقت نمیبخشمش .

2742
حالا کجاشو دیدی؟؟بذار ازدواج کنه ،اونموقع معلوم میشه از حسادتش هست رفتارهاش یا کلا مدلش اینجوریه/ ...

مثل من😔دو سه شب ب دلایلی خونه پدرشوهرم خوابیدم بهم گفت یه بار دیگه اینجا بخوابین اتیشتون میزنم ب من هزار تا چیزی گفت دلم تیکه تیکه است از دستش

مثل من😔دو سه شب ب دلایلی خونه پدرشوهرم خوابیدم بهم گفت یه بار دیگه اینجا بخوابین اتیشتون میزنم ب من ...

من خودم به راحتی میتونم از خودم دفاع کنم ولی اونروز وقتی حمله کرد بهش ،اگه شوهرم نبود واقعا خیلی بد میشد برام....بعدا معلوم که نقشه بوده و میخواستن منو خراب کنن و خودشون رو آدم خوبه.برادرشوهر بزرگتراز همسرم هم به هاطر ما به خونه مادرش اینا نرفتن ...اونم از بزرگی اون برادر شوهرم.

بنظرم برادرشوهر حسود از صدتا خواهرشوهر و ...بدتره و خطرناک تر

2738

منم شوهرم بچه اوله و دوتا برادرشوهر کوچکتر دارم که یکیشون موقع عقد ما ۲۷سال داشت یکی ۲۹ اینام خواهر نداشتن و منم فکر کردم میشم جای خواهرم ولی به قدری این دوتا و مادرشون منو در دوران عقدم اذیت کردن که تمام اوندوران نکبت کار من گریه بود هنوز بعد ۱۳ سال زندگیوقتی بهشون فکر میکنم اشکمدرمیاد خداروشکر با دومی که همیشه قهربودیم با سومی هم حدود ۵ ساله هیچ رفت و امدی نداریم مادرشونم سه ساله فوت کرده ولی هیچ وقت حلالشون نمیکنم

دومی صراحتا میگفت من درحدشون نبودم  کبوتر با کبوتر باز با باز درحالی که از نظر مالی از ما پایینترم بودن و مادرشون زن سوم پدرشون بود که فقط واسه بچه دار شدن مادرشونو گرفته بود پدرشون فوق پولدار بوده ولی در چهارسالگی شوهرم فو میکنه و زن اول تمام اموالو بالا میکشه و این سا تا بچه با مادرشون از اون موقع با نکبت بودن