2733
2734

برادرشوهراتون چجوری هستن با شما؟من یه برادرشوهر دارم از اول میخواستم بزارمش جای برادرخودم چون خواهر نداشتن گفتم میشم خواهرش ولی اون منو ب چشم زن داداشم نمیبینه چ برسه ب خواهر منو غریبه میدونه احساس میکنم خیلی حسادت میکنه ب منو شوهرم بزرگ تر از شوهرمه‌و مجرده

اصلا رابطه خوبی با من نداره خونه مادرشوهرم‌ک میرم سرسنگینی میکنه ک نمونم زود برم شماها چجوری ان برادرشوهراتون باهاتون

ففط سلام خدافظ انگاری دشمنشم

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوتا دارم

اولی ۲۱سالشه نمیتونم بگم خیلی ولی صمیمی هستیم،البته من زیاد گرم نمی‌گیرم باهاش میترسم جاریم بد برداشت کنه

دومی ۱۶سالشه یکم صمیمی تره،حرفاشو میگه بهم و راحت ترم باهاش از لحاظ حرف زدن و اینا

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2740
منم همینطور بخدا جواب سلامم گاهی با سر میده

مال منم وقتی از بیرون میاد ب احترام بلند میشم ب اون زبون نفهمش نمیاره بگه بشین 😒😒😒😒گوسفند ازاون باادبتره

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔

بزرگه باهام بد بود حتی جواب سلام نمیداد از وقتی طلاق گرفته فقط با من حرف میزنه و دردل میکنه

کوچیکه از اول عین داداشم میدانستمش از وقتی فهمیدم اهل دختر بازی و زن بازی و خیلی هم دروغگو فقط یک رابطه رسمی و خشک باهاش دارم

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

با هردوشون خوب بودم خیلی هم راحت بودم اما از وقتی که با خواهرشوهرم قهرم برادرشوهر بزرگم رفت وامد نکرد خونمون منم باهاش دیگه حرف نمیزنم متنفرشدم ازش..اما برادرشوهر کوچیکم خیلی خوبه پسر عاقلیه قراره ب زودی ازدواج کنه دیگه نمیدونم بعد ازدواج چجوری میشه اخلاقش.

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
ببخشیدا آدم حسابش نکن

ولی ناراحت میشم از کاراش دوس داشتم بزارمش جای برادر

چون هیچ وقت برادر نداشتم یه برادر ۲۸ ساله دارم ک کاش نداشتم بود و نبودش فرقی نداره سندروم دان داره همیشه دوست داشتم یه برادرداشته باشم‌ک پشتم باشه هی

2706