2733
2734

سلام

یه شریک داره که همکاری نمیکنه و اصلا پیگیر کارا نیست

بهم گفت باید گولش بزنی اول یه کار کوچیک رو بگو بعد که اومد بهش توضیح بده که باید چیکار کنه😅😅

گفت نری بگی من گفتما! ولی راهش فقط همینه

گفتم من همچین آدمیم؟ گفت نه ولی حواست باشه دردسر نشه🤦🏻‍♀️

خلاصه امشب بالاخره شریک تنبلشو گول زدم و کلی کار ازش کشیدم😆کلی هم وعده ازش گرفتم😁🤌

بی صداقتی نکنید...

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من جات بودم از این کار می امدم بیرون تا کارشیطانی بکنم

کار شیطانی چیه؟

وظیفشه خودش میگه هر کاری داری بهم بگو ولی هی امروز و فردا میکنه مجبورم بگم یه کار کوچیک دارم وقتی اومد خودش میبینه عمق فاجعه زیاده مجبوره انجام بده