2733
2734
عنوان

بنظرتون فاز مادر شوهرم چیه

892 بازدید | 33 پست

سلام به همگی 

معمولا اخر هفته ها همه بچه ها خونه مادر شوهرم جمع میشن همیشه هم معمولا به ما که طبقه پایین شون هستیم زنگ نیزنن که مثلا فردا بچه ها میان شما هم بیاین اما دو هفته ست به خودم نمیکه حتی اگر خودم رو ببینه هم نمیگه به کس دیگه میگه

مگه شما هنوز دورهمی ها رو دارین!

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا امروز زنگ زده خونمون پسرن کوشی رو جواب داد مادر شوهرم گفت عه پایین رو گرفتم اشتباه شد قطع کرد زنگ زد به شوهرم که خونه نشسته بود گفت فردا بجه ها میان شما هم بیاین یعنی چی اینکارا

2731

احتمالا یه چیزی ازت شنیده یا یه کار اشتباهی کردی و...

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
مثلا امروز زنگ زده خونمون پسرن کوشی رو جواب داد مادر شوهرم گفت عه پایین رو گرفتم اشتباه شد قطع کرد ز ...

شاید ازت دلخوره

یا میخواد یه جوری بی توجهی کنه که نرین

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  
2738
مثلا امروز زنگ زده خونمون پسرن کوشی رو جواب داد مادر شوهرم گفت عه پایین رو گرفتم اشتباه شد قطع کرد ز ...

وا😒

نری ها بزار اونم بفهمه ک از رفتارش ناراحت شدی اگه هم چیزی گفت بگیر به یه ورت 😒

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤

ینی تورو هیچ حساب میکنه و میخاد بگه تو هیچکاره ای و فقط پسرم مهمه و همه چی دست پسرمه ☹

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
احتمالا یه چیزی ازت شنیده یا یه کار اشتباهی کردی و...

اخه این چن وقت که قرنطینه ایم اونا رعایت نمیکنن اما من حتی از خونه پامو بیردن نمیزارم اصلا ندیدم شون هرجی هم فک نیکنم چیزی یادم نمیاد این دو هفته یعنی منو به رگبار تو هین بسته یه رفتارهای زشتی ازش دیدن که دیگه اعصابمو بهم ریخته 

اره بابا اینا اصلا مراعات نمیکنن

خب شما نرو. بهشون بگو کار درستی نیس

ما هم قبل این هر هفته پنچشنبه میرفتیم خونه مادرشوهرم,جمعه ها خونه پدرم,دور هم جمع بودیم,الان بیشتر از یک ماهه نرفتیم

وا😒 نری ها بزار اونم بفهمه ک از رفتارش ناراحت شدی اگه هم چیزی گفت بگیر به یه ورت 😒

هفته پیش یه توهینی کرد منم ناراحتی مو نشون دادم مثلابا یه سری کاراش دلجویی میکرد هنوز ازون کارش ناراحتم باز این جوری کرد

اخه این چن وقت که قرنطینه ایم اونا رعایت نمیکنن اما من حتی از خونه پامو بیردن نمیزارم اصلا ندیدم شون ...

بیخیال شو,اهمیت نده

میمونه آدم میشه

2706