2737
2739

خوشم می اومد و میاد از قیافش !

یه مدت خواستم همینجوری برا سرگرمی ببینم از نظر قیافه از چه مدل مردایی خوشم میاد در راستای تاپیک های اینجا !  

به این نتیجه رسیدم من دوست دارم ورژن یکمی مردونه تر مصطفی زمانی باشه طرف 

حالا هروقت شد       

نظرتون؟

سلیقه ام ؟  

البته فقط لحن صدا و قیافه 

فقط خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلیقه ات زیاد خوب نیس...

پوستش تیره اس و چشماس سبز یکم ذوق کور کنه...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
2738
سلیقه ات خوبه

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

منم از یه نفر خوشم میاد ولی اسمشو نمیدونم😂

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
من از مدل های میلاد کی مرام و  دانیال عبادی و حامد بهداد خوشم میاد  از لحاظ چهره ها

و کامبیز دیرباز😂😍😍

خدایا سرد این پایین از اون بالا تماشا کن🧡. اگه میشه فقط گاهی. خودت💛قلبامونو💜 ها کن🌹
2706