2733
2739

سلام به کاربرای جذاب و فعال خودم  ...در این تایپک و تایپکای بعدی می خوام تمام تجربیات ارزشمند و باحالی که می تونه کمک کنه به پدر و مادرهایی که بدنبال پیشرفت درسی فرزندشون هستن رو به اشتراک بزارم...   

شما هم خواهشا فعال بوده و بیایم همگی از تجربیاتی که موثر بوده در پیشرفت درسی فرزندمون، اینجا به اشتراک بزاریم.  ایول ببینم چیکار می کنیم دیگه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فرزند ندارم خودم تا دوم دبیرستان شدیدا خرخون بودم ولی سوم زدم تو فاز تنبلی و تقلب خیلیم حال داد😶ببخشید اگه بد اموزی داشت

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
تجربه بهتر این ک میگن ما جغرافیا ۲۰ شدیم دوستمون صفر شد ما میدونیم فلان کشور کجاس دوستمون الان اونجا ...

😂😂👍

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

اول از خودم هم شروع میکنم ... قراره هر مطلب و هر تجربه یا حتی مقاله باحالی که دیدم تو این زمینه به اشتراک بزاریم تا شاید بدرد یکی خورد و موثر واقع شد.

مثلا فرزند خودم در درس ریاضی بشدت ضعیفه و من همیشه بدنبال راه حلی برای این هستم... همین امروز ی محتوایی رو توی سایت خبری خوندم... بنظرم خیلی جذاب و مفید اومد... باهاتون شیر می کنم اگ وقت کردید بخونید... جذاب نوشته بودنش ... 

https://www.ilna.news/بخش-بنگاه-ها-206/895162-معلم-خصوصی-چقدر-می-تواند-در-یادگیری-بهتر-ریاضی-تاثیر-گذار-باشد

2738

مرسی‌ از لینکی که گذاشتی، مفید بود. 

به نظر من یه معلم میتونه اگر 30دانش آموز در کلاس داشت، با شیوه ی درست تدریس همه دانش آموزان رو به سطح خیلی خوب برسونه، که متاسفانه خیلی از معلم‌ها نحو تدریسشون اشتباست، و الان متأسّفانه فرزند من داره از درس عقب میمونه با یه معلم نابلد.