2726

سلام به کاربرای جذاب و فعال خودم  ...در این تایپک و تایپکای بعدی می خوام تمام تجربیات ارزشمند و باحالی که می تونه کمک کنه به پدر و مادرهایی که بدنبال پیشرفت درسی فرزندشون هستن رو به اشتراک بزارم...   

شما هم خواهشا فعال بوده و بیایم همگی از تجربیاتی که موثر بوده در پیشرفت درسی فرزندمون، اینجا به اشتراک بزاریم.  ایول ببینم چیکار می کنیم دیگه....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فرزند ندارم خودم تا دوم دبیرستان شدیدا خرخون بودم ولی سوم زدم تو فاز تنبلی و تقلب خیلیم حال داد😶ببخشید اگه بد اموزی داشت

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
تجربه بهتر این ک میگن ما جغرافیا ۲۰ شدیم دوستمون صفر شد ما میدونیم فلان کشور کجاس دوستمون الان اونجا ...

😂😂👍

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

اول از خودم هم شروع میکنم ... قراره هر مطلب و هر تجربه یا حتی مقاله باحالی که دیدم تو این زمینه به اشتراک بزاریم تا شاید بدرد یکی خورد و موثر واقع شد.

مثلا فرزند خودم در درس ریاضی بشدت ضعیفه و من همیشه بدنبال راه حلی برای این هستم... همین امروز ی محتوایی رو توی سایت خبری خوندم... بنظرم خیلی جذاب و مفید اومد... باهاتون شیر می کنم اگ وقت کردید بخونید... جذاب نوشته بودنش ... 

https://www.ilna.news/بخش-بنگاه-ها-206/895162-معلم-خصوصی-چقدر-می-تواند-در-یادگیری-بهتر-ریاضی-تاثیر-گذار-باشد

مرسی‌ از لینکی که گذاشتی، مفید بود. 

به نظر من یه معلم میتونه اگر 30دانش آموز در کلاس داشت، با شیوه ی درست تدریس همه دانش آموزان رو به سطح خیلی خوب برسونه، که متاسفانه خیلی از معلم‌ها نحو تدریسشون اشتباست، و الان متأسّفانه فرزند من داره از درس عقب میمونه با یه معلم نابلد.