2733
2739

من خوندم خیلی خوب بود چرا واقعا تعطیل شد قفل بود که

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3     ببخشید چرا این تاپیک تعطیل شد واقعا مفید ترین تاپیکی بود که تا الان خوندم اصلا مشکلی هم نداشت دلیل تعطیل شدنش چیه؟

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2740

سلام عزیزم .

منم تازه فهمیدم نیست ...😒

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
چرا اخه؟؟؟ یعنی گزارش زدن؟؟؟ عزیزم میشه به نی نی یار بگی دوباره بازش کنه؟؟

عزیزم ممنون ازتون .

واسه همه پیگیریهات مرسی 🤩🤩

کامنت زدم تو تاپیک خداحافظی .توضیح دادم

ایشاله به نتیجه برسه 🙏🙏🙏🙏

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
عزیزم ممنون ازتون . واسه همه پیگیریهات مرسی 🤩🤩 کامنت زدم تو تاپیک خداحافظی .توضیح دادم ایشاله ب ...

خواهش میکنم عزیزم بخدا حیفم میاد از وجود خانم های با سیاستی مثل شما بی بهره بمونیم

اینجا سطح فکری بیشتری ها خیلی خیلی پایینه برا همین فقط دنبال تاپیک های بی ارزش هستن و تاپیک های مفیدی مثل تاپیک های شما براشون قابل درک نیست

عزیزم اگه شد توی تلگرام کانال بزن اونجا خیلی خیلی راحت تری

هر چی خودت بخوای میذاری یا پاک میکنی

خواهش میکنم عزیزم بخدا حیفم میاد از وجود خانم های با سیاستی مثل شما بی بهره بمونیم اینجا سطح فکری ب ...

👌👌👌

دارم بهش فکر میکنم . ببینم مقدماتش میشه فراهم بشه یا نه .

بهتر از اینجاست قطعا .اگه تعطیلی تاپیک هام از دست کاربرا خارج بشه و خود نی تی یار مدیریت کنه ، میشه اینجا موند وگرنه همون تل گرام باید کوچ کرد...

بازم ازتون ممنونم🤩😘❤🌷

👌👌👌 دارم بهش فکر میکنم . ببینم مقدماتش میشه فراهم بشه یا نه . بهتر از اینجاست قطعا .اگه تعطیلی ...

خواهش میکنم عزیزم اگه کانال زدی حتما تو یه تاپیکت اعلام کن اولین نفر خودم عضو میشم😄😍😘

2706