2410
2553

من خوندم خیلی خوب بود چرا واقعا تعطیل شد قفل بود که

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3     ببخشید چرا این تاپیک تعطیل شد واقعا مفید ترین تاپیکی بود که تا الان خوندم اصلا مشکلی هم نداشت دلیل تعطیل شدنش چیه؟

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2714

سلام عزیزم .

منم تازه فهمیدم نیست ...😒

سلام عزیزان .من حقیقتا بعد از کار و مشغله میام تو سایت و دوست دارم فقط در سایت تبادل نظر کنم و تاپیک هایی که دوست دارم شرکت کنم...نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم .من مشاور نیستم که فرصتش را داشته باشم.نمیتونم جایی که تگ میشم شرکت کنم چون مثل یه کار اجباری و شغل میشه که باید جواب بدم و این بعد از کار و شغلم برایم سخت و فرسوده کننده است .لطفا خواهش دارم که درخواست دوستی نفرمایید و جایی تگ نکنین برای سوالات تون .اگر موردی را بلد بودم تو تاپیک هام گفتم .ممنونم از شما و درک شما
چرا اخه؟؟؟ یعنی گزارش زدن؟؟؟ عزیزم میشه به نی نی یار بگی دوباره بازش کنه؟؟

عزیزم ممنون ازتون .

واسه همه پیگیریهات مرسی 🤩🤩

کامنت زدم تو تاپیک خداحافظی .توضیح دادم

ایشاله به نتیجه برسه 🙏🙏🙏🙏

سلام عزیزان .من حقیقتا بعد از کار و مشغله میام تو سایت و دوست دارم فقط در سایت تبادل نظر کنم و تاپیک هایی که دوست دارم شرکت کنم...نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم .من مشاور نیستم که فرصتش را داشته باشم.نمیتونم جایی که تگ میشم شرکت کنم چون مثل یه کار اجباری و شغل میشه که باید جواب بدم و این بعد از کار و شغلم برایم سخت و فرسوده کننده است .لطفا خواهش دارم که درخواست دوستی نفرمایید و جایی تگ نکنین برای سوالات تون .اگر موردی را بلد بودم تو تاپیک هام گفتم .ممنونم از شما و درک شما
عزیزم ممنون ازتون . واسه همه پیگیریهات مرسی 🤩🤩 کامنت زدم تو تاپیک خداحافظی .توضیح دادم ایشاله ب ...

خواهش میکنم عزیزم بخدا حیفم میاد از وجود خانم های با سیاستی مثل شما بی بهره بمونیم

اینجا سطح فکری بیشتری ها خیلی خیلی پایینه برا همین فقط دنبال تاپیک های بی ارزش هستن و تاپیک های مفیدی مثل تاپیک های شما براشون قابل درک نیست

عزیزم اگه شد توی تلگرام کانال بزن اونجا خیلی خیلی راحت تری

هر چی خودت بخوای میذاری یا پاک میکنی

خواهش میکنم عزیزم بخدا حیفم میاد از وجود خانم های با سیاستی مثل شما بی بهره بمونیم اینجا سطح فکری ب ...

👌👌👌

دارم بهش فکر میکنم . ببینم مقدماتش میشه فراهم بشه یا نه .

بهتر از اینجاست قطعا .اگه تعطیلی تاپیک هام از دست کاربرا خارج بشه و خود نی تی یار مدیریت کنه ، میشه اینجا موند وگرنه همون تل گرام باید کوچ کرد...

بازم ازتون ممنونم🤩😘❤🌷

👌👌👌 دارم بهش فکر میکنم . ببینم مقدماتش میشه فراهم بشه یا نه . بهتر از اینجاست قطعا .اگه تعطیلی ...

خواهش میکنم عزیزم اگه کانال زدی حتما تو یه تاپیکت اعلام کن اولین نفر خودم عضو میشم😄😍😘

2706