2733
2739
عنوان

دلم میخاد دردودل کنم... ❌❌❌

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 25 پست
تو یه تاپیک خوندم نوشته بودی ظاهر و رنگ پوستتو با قانون جذب یا یه چیزی شبیه اون تغییر دادی،تغییراتش ...

بله عزیزم تغییراتش دائمیه،دیگران هم متوجه شدن،...

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید یه سوال دیگه دارم،من اگه بخوام فرم بدنم رو عوض کنم میشه؟باید از طریق قانون جذب جلو برم یا چیز ...

بله میشه،البته بهتره برای این مورد برین دنبال سابلیمینال( سرچ درگوگل)هم میتونین بخرین هم در یوتیوب رایگاناشو بگیرین و گوش بدین

بله میشه،البته بهتره برای این مورد برین دنبال سابلیمینال( سرچ درگوگل)هم میتونین بخرین هم در یوتیوب ر ...

عزیزم میتونم بپرسم سابلیمینال چی انجام دادید و تاثیرش در چه حد بوده؟مثلا اگه برای چشم بوده از چه رنگی به چه رنگی تغییر کرد و در چه مدت

2731
عزیزم میتونم بپرسم سابلیمینال چی انجام دادید و تاثیرش در چه حد بوده؟مثلا اگه برای چشم بوده از چه رنگ ...

برای سفیدی پوست و موهای زائد تاثیرش خیبلی عالی بود،پوستم خیلی خیلی روشن شده موهای زائدمم ازبین رفته، مدت زمانشو دقیق یادم نیست وبرای هرکس مدت زمان نتیجه گیری متفاوته..

برای سفیدی پوست و موهای زائد تاثیرش خیبلی عالی بود،پوستم خیلی خیلی روشن شده موهای زائدمم ازبین رفته، ...

ببخشید دوباره وقتتون رو میگیرم

دانلود کردم فایل سابلیمینال چیزایی که میخواستم رو

فقط بنظرتون حداقل چقدر وقت بزارم در روز؟و گوش کردن به سابلیمینال و  گفتن و فکر کردن به عبارات تاکیدی کافیه یا باید کار دیگه ای هم انجام بدم؟

ببخشید دوباره وقتتون رو میگیرم  دانلود کردم فایل سابلیمینال چیزایی که میخواستم رو فقط بنظرتون ...

عزیزم مگه از همونجایی که دانلود کردی توضیحاتشو نوشته نبود؟

سابلیمینالت چند دقیقس؟ازجای معتبرگرفتی؟بعضی سابها تقلبی و خطرناکن،فقط گوش بدی کافیه.

2738
عزیزم مگه از همونجایی که دانلود کردی توضیحاتشو نوشته نبود؟ سابلیمینالت چند دقیقس؟ازجای معتبرگرفتی؟ب ...

یه 30 دقیقه ای و یه 15 دقیقه ای

شما جای معتبری که رایگان داشته باشه سراغ نداری؟

یه 30 دقیقه ای و یه 15 دقیقه ای شما جای معتبری که رایگان داشته باشه سراغ نداری؟

از یوتیوب خوبه

این کانال تمام سابهاش همشون خوبن بگرد ببین میتونی چیزی که میخوای رو پیداکنی

https://youtu.be/n8TjL0O4DuQ