2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهار اسم خیلی خاصو قشنگیه. 

دیشب شوهرم پیشنهاد داد دیشب تا حالا دارم روش فک میکنم چون ب فامیلیش خیلی میخوره😄

فقط ما کوردیم ب فصل بهار میگن وهار ..یکم دارم تردید میکنم 

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
بهار قشنگه ..ولی من هیجوقت معنی بهاره رو نفهمیدم

یعنی سرسبزی شادی ونشاط من اینجوری شنیدم معنیشو

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
2742
من اول فامیلی ب هست بزارم بهار قشنگه بنظرت؟البته تازه دو روزه جنسیت رو فهمیدم ولی هیچ اسمی برام قشنگ ...

بهار تکراری  و زیاده چیزای جدید بگردین تو نت بزارین

بعدا پشیمون نشین اسم خیلی مهمه مخصوصاوقتی بچه بزرگ بشه

لطفا لایک نکـنیـد 🐻🍭🍫🍓🐣
2738
دیشب شوهرم پیشنهاد داد دیشب تا حالا دارم روش فک میکنم چون ب فامیلیش خیلی میخوره😄 فقط ما کوردیم ب ف ...

ن واشه چی تردید اسم دخترت بهاره یا بهار بزاری بهار صدا میزنن دا خب ربطی ب وهار نداره که خیلی اسم قشنگیه خیلی من ترکم تو منطقه ما ب بهار میگن باهار بخاطر اون اکثرن نمیزارن خخخخ

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
بهار تکراری  و زیاده چیزای جدید بگردین تو نت بزارین بعدا پشیمون نشین اسم خیلی مهمه مخصوصاوقتی ...

اره زیاده ولی اطرافمون نداریم...اخه من برعکس اسمای جدید ب دلم نمیشینه🤕

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
اره زیاده ولی اطرافمون نداریم...اخه من برعکس اسمای جدید ب دلم نمیشینه🤕

بنظرم بیشتر باید به دل بچه بشینه 

بعدا که بزرگ شد نگه مامان چرا اسم منو این گذاشتی 

مثل خودم 😁😁

لطفا لایک نکـنیـد 🐻🍭🍫🍓🐣
2706