2752
2734
اره 16 ساله که مادر اولین کسی که منو میخواست واسه جداییمون طلسم کرد و بخت منو بست

رفتی دعا نویسی چیزی؟! من خیلی سرچ کردم تو این زمینه یی میگفت دوتا خاله دارم عین ماه نزدیک 50 سالش میگه با اینکه کلی خواستگار داشتن و لیسانس اون زمان بودن و خوشگل نتونستن بودن ازدواج کنن بهشون گفته بودن جادو شدی باور نکردن نرفتن دنبالش موندن دیگه یا دوست خودم بنده خدا عاشقی داشت چند سال. دنبالش بوده پیداش کرده بود فکر کن بخاطر دوستم رفته بود درس خونده بود شرکت زده بود پولدار شده بود کلی آهنگ اینا واسش میخوند یهویی سر یچیز خیلی بیخود بهم خورد سریع رفت با یکی دیگه نامزد کرد خود پسره هم می‌گفته خودمم نفهمیدم چجور شد چرا اینجور شد خود پسر هم می‌گفته میدونم دارم اشتباه میکنم اما دست خودم نیس تو یه هفته رفته جایگزین واسش آورده عجیب نیس

والا میگن پیامبر خودش توسط یه زن یهویی طلسم شده بود بزن اینترنت میاره ماجراشو دیگه از پیامبر سرتر ند ...

عزیزم ، هر روایتی که میشنویم یا میخونیم که نباید بگیم که حتما درسته، خود شما برو سرچ کن، ببین دلایلی بر صحت نداشتن این روایت وجود داره که منطقی هم هستن. خیلی روایت و حدیث جعلی زیاد هست. نمیشه چون میگن مثلا فلان حدیث از امام ... نقل شده ما بگیم درسته. ممکنه جعلی باشه برای اینکه یه نیت خاصی پشت جعل این حدیث یا روایت دارن. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعیت داره ولی حرامه 

چوت ارنباط با اجنه است و تسخیر جن حرامه عواقب بد داره ، اجنه تو زندگی وارد شده شاید کارهایی برای طرف بکنن ولی در نهایت ان چنان ضربه ای به زندگی می زنن که نمی دونی از کجا خوردی

عزیزم ، هر روایتی که میشنویم یا میخونیم که نباید بگیم که حتما درسته، خود شما برو سرچ کن، ببین دلایلی ...

مثلا اگه یه مرد متاهل با ی خانم دیگه رابطه داشته باشه برای جدا کردنشون به دعانویس مراجعه بشه اشکال داره؟

کاربر قدیمیم،۸/۶/۹۷ نمیدونم چرا تعلیق شدم.منتظر بررسیم
یعنی تقاصم نباید بده؟ 

خب اون و که میده حالا یا این ور نشد اون ور حتما دیگه دست ما نیس مصلحت خداست

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
رفتی دعا نویسی چیزی؟! من خیلی سرچ کردم تو این زمینه یی میگفت دوتا خاله دارم عین ماه نزدیک 50 سالش می ...

چرا عجیبه فقط جادو همچین قدرتی داره.که زندگی آدمو دگرگون کنه

مثلا اگه یه مرد متاهل با ی خانم دیگه رابطه داشته باشه برای جدا کردنشون به دعانویس مراجعه بشه اشکال د ...

کلا مراجعه به دعانویس به هر دلیلی ایراد داره. مثل باز کردن در قفس شیر میمونه. وقتی این همه دعا از ائمه نقل شده، وقتی میتونید به خود خدا مراجعه کنید، چرا میرید در خونه یکی که فقط یه بنده‌ی ناچیزه؟ شما قدرت اونو از قدرت خدا بالاتر میدونید؟ اشکال ما آدمها اینه که به اون آدم اعتماد داریم، ولی به خدای بالای سرمون که همیشه و در همه حال حواسش به ما هست اعتماد نداریم. زشت نیست این رفتار؟ 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
کلا مراجعه به دعانویس به هر دلیلی ایراد داره. مثل باز کردن در قفس شیر میمونه. وقتی این همه دعا از ائ ...

میشه خصوصی صحبت کنیم؟

کاربر قدیمیم،۸/۶/۹۷ نمیدونم چرا تعلیق شدم.منتظر بررسیم
کلا مراجعه به دعانویس به هر دلیلی ایراد داره. مثل باز کردن در قفس شیر میمونه. وقتی این همه دعا از ائ ...

اعتقاد داریم به خدا.ولی هرچی صداش میکنیم .دعا میکنیم التماس میکنیم .جواب نمیده .  میگن حکمت چقدر آخه من خسته شدم مگه چقدر صبر دارم مگه چقدر توان دارم .اگه بخوام داستان زندگیمو بگم یه کتاب پر درد میشه

اعتقاد داریم به خدا.ولی هرچی صداش میکنیم .دعا میکنیم التماس میکنیم .جواب نمیده .  میگن حکمت چقد ...

همون دیگه صبر خدا زیاده اما عمر ما زیاد نیس چندبار جونیم چندبار زندگی می‌کنیم ک نصفشو تو این امتحان طلسم ویر گ گرفتاری بگذرونیم اونم برفرض ک واس نصف بعدیش حل شه 

اعتقاد داریم به خدا.ولی هرچی صداش میکنیم .دعا میکنیم التماس میکنیم .جواب نمیده .  میگن حکمت چقد ...

اعتقاد داریم، اعتماد نداریم! این دو تا خیلی فرق میکنن. ما میدونیم یه خدایی هست که ما رو خلق کرده، ولی با اطمینان کامل میگم، خیلی از ماها اونقدری که به اعضای خانوادمون اعتماد داریم که کارمونو راه میندازن به خدا اعتماد نداریم. ولی این خیلی خیلی بده!!! خود شما! اگر یکی بهت اعتماد نداشته باشه و بابت کارهایی که براش میکنی ازت تشکر نکنه، از یه طرف هم همش بیاد بگه فلانی، این کارو برای من بکن، براش انجام میدی؟ 

حدیث قدسی داریم که امام رضا(ع) فرمودن، خداوند میفرماید: من نزد گمان بنده‌ی مؤمن خویشم، اگر او به من خوش گمان باشد، به خوبی با او رفتار کنم، و اگر بدگمان باشد، به بدی با او رفتار کنم.

وقتی شما همش میگی جواب نمیده و دوستم نداره و منو نمیبینه و این حرفا، خب نتیجه‌ش میشه همین دیگه! 

اگر دوست داشتی یه سر به تاپیکی که لینکشو توی امضام گذاشتم بزن. خیلی به اینکه زاویه نگاهت درست بشه کمک میکنه.

همون دیگه صبر خدا زیاده اما عمر ما زیاد نیس چندبار جونیم چندبار زندگی می‌کنیم ک نصفشو تو این امتحان ...

شما هم جواب منو به دوستمون بخون، یه پست بالاتر گذاشتم.

پس این که میگن بختت بسته است راسته؟

واقعا بعضیها خوب بلدن. همیشه برای خودت دعا و نذر بکن. نماز بخوان. تا درت اثر نکنه.

وگرنه ادمهای بد ذات زیاد وجود دارن

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2706