2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چجوری فهمید؟

مشکل واسش پیش می اومد دختر خوشگل خوش اخلاق با خانواده خیلی هم خواستگار و عاشق سینه چاک داشت اما یهویی از چشمش می افتادن خودش میگفت میخواستم چشم بسته اوکی بدم یارو ک تا دیروز عاشقش بود یهویی غیب میشد یا به کوچکترین رفتار پسری از چشمش می افتاد و ازش زده میشد در صورتیکه واس همه سوال بود چرا همچین دختری با اینقدر خواستگار ازدواج نمیتونه بکنه

طلسم و جادو روی کسی اثر میکنه که خدا توی زندگیش کم رنگ باشه، کسی که اگر خودش هم کارش گیر کنه، به جای اینکه بره در خونه خدا، میره در خونه بنده خدا (منظورم ائمه(ع) نیست، افراد عامی رو میگم) طلسم و جادو روی اینا اثر داره. وگرنه کسی که میدونه هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست هر کی هر کاری میخواد بکنه، تأثیری روی اون آدم نداره.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
ربطی نداره به ایمان همچین میچزوننت نمیفهمی از کحا خوردی دیدم ک میگم هیچ یارو گوشش نرسیده بود دعا و ج ...

عجببب خدا خیرشون نده این جور ادما رو...

والا منم تجربه ی خودمو میگم زندگی مارو عمه هام نگو با این جادو مادو ها میخواستن بریزن به هم و اتفاقا این دعاها رو از کسی میگرفتن که تو فامیل بود ی روز این دعانویس اومد خونمون و بهمون گفت که عمه هام چن ساله میان پیشم وهربار دعای قوی تری میخوان ولی اصلا اثری نداره منم موندم والا ما که اولش شدید شوک شدیم ولی بعدش مامانم گفت من به جادو اعتقاد ندارم اونا هرکاری دلشون میخواد بکنن همین که خدا پشتمونه کافیه اخه مامانم ادم مذهبی هست والان هم خداروشکر راحته زندگیمون واسه همین گفتم برحسب اعتقاده هر فرده...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
پس این وسط خدا با اینجور آدمها کاری نداره؟ پس تکلیف یه دختر که جوونیش داره میره چیه؟

خب اون آدمها گناه کبیره کردن میگن آدمایی ک دعا و طلسم واس کسی میگیرن خودشونم روزگار خوشی نخواهند داشت واس کسی ام ک طلسم گرفته شده جز صبر و ایمان به خدا و امتحان خدا چی میشه گفت

طلسم و جادو روی کسی اثر میکنه که خدا توی زندگیش کم رنگ باشه، کسی که اگر خودش هم کارش گیر کنه، به جای ...

والا میگن پیامبر خودش توسط یه زن یهویی طلسم شده بود بزن اینترنت میاره ماجراشو دیگه از پیامبر سرتر نداریم ک تو ایمان 

عجببب خدا خیرشون نده این جور ادما رو... والا منم تجربه ی خودمو میگم زندگی مارو عمه هام نگو با این ج ...

منم همینم.یا خوشم نمیاد یا اگه خوشم بیاد اون خوشش نمیاد یا این که فقط حرفش زده میشه تموم میشه.یه بنده خدایی بهم گفت جادو داری . من چندسال پیش تو فامیل خواستگار داشتم چندبار اومد خواستگاری قبول نکردم از اون موقع دیگه با ما قهر شدن اون موقع ها که رفت و آمد داشتیم مامانم دیده بود تو خونشون دعا هست یا حرفش و میزنن 

منم همینم.یا خوشم نمیاد یا اگه خوشم بیاد اون خوشش نمیاد یا این که فقط حرفش زده میشه تموم میشه.یه بند ...

چی بگم همین چیزا آدمو به شک میندازه ک خبریه وگرنه چرا بعصیا خیلی راحت ازدواج میکنن و بعصیا اصلا جور در نمیاد

پس این وسط خدا با اینجور آدمها کاری نداره؟ پس تکلیف یه دختر که جوونیش داره میره چیه؟

خب عزیزم  فک کن یه قاتل چاقو رو تا دسته میکنه تو بدن یکی بعد میکشتش باید بگیم چرا خدا نذاشت این دنیا دنیای اسبابه

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
2706