2733
2739
عنوان

شوهر خیانت کاره من

| مشاهده متن کامل بحث + 14119 بازدید | 132 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم مقصر نیست،شوهرت نبااااااید قبول میکرد،من یه بار با یه خط ناشناس به شوهرم پیام دادم و گفتم م ...

عزیزم تو تابلو بودی کسی همینجوی پیام بده به یه مرد معلومه که 😂😂

2731

من ک ب شوهرم ازلحاظ خیانت اعتناددارم اما به زنهادخترهای این زمونه اعتمادندارم.

شوهرم میگ اگ من به ناموس کسی نظرداشته باشم یکونفرپیدامیشه ب ناموس من نظرکنه.

ومتقابلاروی منم حساسه ک چطورباشم 

قربونش بشم خیلی دوستش دارم😘😘

بچه ها دلم دیگه به هیچی خوش نیست زندگی جلوی چشمم تار و سیاهه ، دفعه قبل که خیانت کرد التماس کرد که این دفعه دفعه آخرمه ، از بیچارگی من شغلش اینه که زنا بهش زنگ میزنن فلان جای خونمون خرابه ، بعد میره درست کنه گاهی میاد میگه چه جالب زنه خودش خونه تنها بود با شلوارک و تاپ اومد جلوم ، منم همش سرم زیر بود ، شوهرشم ماشالله بی غیرت ، جلوی من بهش زنگ زد که آره تعمیر کار آوردم داره درستش میکنه 

وای دقیقا ی ماجرای اینجوری واسع من پیش اومدددد ی خانم متاهل فک میکرد من با شوهرش رابطه دارم اووووف چقد بد بود

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
2738
من ک ب شوهرم ازلحاظ خیانت اعتناددارم اما به زنهادخترهای این زمونه اعتمادندارم. شوهرم میگ اگ من به ن ...

خب ک چی الان جای پوز زیر پوستی؟

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  

یک اشتباه بزرگی شوهرت کرده ، اگر اولین خطایی هست که ازش میبینی ،به غلط کردن بندازش و ازش بگذر . اون زنه را هم از طریق پیام و ..حسابی تهدید کن دیگه از این غلطا نکنه . به نظرم تا همین حد کافیه دیگه...ولی به نظرم مسیله را به شوهر زنه نکشون البته اگه واست مسجل بشه رابطه سطحی و در حد پیام و تلفن و تازه  در حال شکل گیری بوده ، این هم از روی مدت رابطه تقریبا میشه فهمید .  

عزیزم خیلی ناراحت شدم .فک نکنم حتی اگه این قضیه تموم شه اونا تموم کنن .فقط خونشو پیدا کن برو تهدیدش کن که به شوهرت میگم چون اینطور که معلومه جفتشون از شوهر زنه میترسن که نفعمه.

ولی شوهرت متاسفانه راشو یاد گرفته 

واقعن حرف خوبی زدی بهش که زن خودتو زورت میاد محبت کنی و همدمش باشی رفتی برای زن مردم شدی دایه بهتر از مادر 

فک نکن به درد و دل بوده چون زنه دل خوشی نداشته و اومده آویزون شوهرت شده اینم از خدا خواسته ...

خیلی سخته که بفهمی پشتت به شوهرت گرم نیس محبتاش همه بیخوده 

ولی چه میشه کرد به خاطر خودتو بچه هات زندگی کن اگه میتونی از پس خودت بر بیای تهدیدش کن به طلاق 

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑