2737
2739
عنوان

شوهر خیانت کاره من

| مشاهده متن کامل بحث + 14119 بازدید | 132 پست
ای بابا اونی ک بخادخیانت کنه درهرصورت زن خودشونمیبینه حتی اگ فرشته ام باشه 

نه اینطوریم نیست.

فقط ۱درصد مردا اختلال جنسیتی دارن.و واقعا مشکل دارن.

بقیه یه کمبودی داشتن ک رفتن دنبال کس دیگ

نبابا لاشی لاشیه فرقی نمیکنه پسرعموی من نامزد کرد دختره بقدری خشگل بود میخاسی فقط نگاش کنی با ی زن ش ...

دقیقا  

پسر  دختر عموی مامانم    همین جوره 

پسر بود   دختر باز بود  گفتن زن بگیره خوب میشع 

بعد زن گرفت  به عالمه مشکل داشتن 

دختره خود کشی کرده بود نجاتش دادن 

بعد یا دوقلو دختر پسرر اوردن    دختره طلاق گرفت 

بعد  رفت با یه دختری مثلا سن بالا ازدواج کرد  یه پسر هم از اون اورد 

دختره گند کاری هاشو دید    

یادمه رفته بودیم سیزده بدر  همش  میگفت  مرده گنده بیایید وسطی  

خانومش اصلا از جاش بلند  نشد  خیلی خانوم موقری بود  

اونم طلاق گرفت رفت 

بعد یکی صیغه کرد  از بجل ها نگه داره  

اونم به گفته خودش دزد ور اومد 

بعد  

رفت یه خانم بیوه  پولدار گرفت  که یه پسر داشت 

از اون خانم  هم به خاطر   همین هرزه بازیاش خانومه طلاق گرفت 

مادرش میگه  پسرم شانس نداره  اینا   

نمیگه پسرم  گند بازی  داره  هیچ کس تحمل نمی کنه کثافت بازیهاشو

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دستام میلرزید از عصبانیت ، یه دردی افتاده بود تو قفسه سینم که نفس کشیدنو واسم سخت کرده بود بهش پیام ...

میفهمم حالت و نه راه پس داری نه راه پیش نه میشه جدا شد نه دیگه اون ادم سابق میشه برات ک بهش اعتماد کنی بد جهنمیه😔

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
چجوری باید گوشیش رو هک کنم و بدونم داره چیکار میکنه تروخدا بهم بگو

بیخیال 

بچسب ب زندگیت

من این کارو کردم با وجود ک دوستی و رابطه نبود کلی شکستم...کلی رنجیده شدم و دیگ از چشمم افتاد

بیخیال  بچسب ب زندگیت من این کارو کردم با وجود ک دوستی و رابطه نبود کلی شکستم...کلی رنجیده شد ...

تروخدااا جون عزیزت بهم بگو ایشالا که هرررچی از خدامیخوای واست مهیا شه خیرببینی ایشالا بهم بگو باورکن بهم کمک میکنی بااین کارت من فقط یه مدرک میخوام 

خداجون شکرت🙏
2738
بیخیال  بچسب ب زندگیت من این کارو کردم با وجود ک دوستی و رابطه نبود کلی شکستم...کلی رنجیده شد ...

میشه بگی یه وقتایی دیگه نهش ادم مجبور میشه اونوقتی ک طلبکار میشه 

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
متاسفم برات اسی خیلی حال سختیه ولی یه چیزیو بهت میگم اگر آدمی هستی که اهل طلاقی که هیچ اما اگر نیستی ...

واسه اسی چرا تاسف؟

بنظر من تو زندگی همه مردا حتی بهترینشون ی راز هایی هست بهتره ب روشون نیاریم ک قبحش نریزه

میشه بگی یه وقتایی دیگه نهش ادم مجبور میشه اونوقتی ک طلبکار میشه 

اول بگم کارت اشباه هس

دوم بگم نکن

سوم میگم ک هیچ فایده نداره چون تو بازم نیشینی سر زندگیت منتها با ی عالمه شک و استرس و بدبینی

چهارم اگر بخای این راهو بری باس صبرت زیاد باشه تا اخر راه ن ک زود بترسی و بلرزی و لو بدی اگرم یک درصد چیزی بود

هک‌کردن ک باس حرفه ای باشی بتونی

شما نرم افرار نصب کن.ضبط صدا نصب کن.نرم افزارهایی هس میخری و واتس و تلگرام و اینستاشو بازیابی میکنی ...تماس و پیامای ک ماک کرده رو برمیگردونی وووو

اونام بهت جواب میده

الان گروهی که این خانم و شوهرم توش با هم آشنا شدنو دارم ، شوهرم به خواسته زنه که بهش گفته از گروه برو بیرون که کسی شک نکنه لفت داده آمده بیرون ، دیشب داغون بودم ، رنه تو گروه هم یکسره متنهای ادبی خوشگل در باب احترام به پدر و مادر و حفظ کانون خانواده و اینا رو میزاره دیشب میخواستم یکی از همین پیاماشو ریپلای کنم و بگم آره مثل شما که با وجود شوهر و دو تا بچه آوار میشید رو زندگی یکی دیگه و یه شوهر بستتون نیست 

اما نفرستادم هنوز ، بچه ها تو رو خدا بگید بفرستم ، شما چی میگید