2737
2739
عنوان

مادرشوهر و خواهرشوهرم رو بچم عیب میزارن همش

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 54 پست
اگه هس به بچتون بگن لاغر شده چ جوابی میدین

میگم..با این حال عزیز دل منه..اگ دختر باشه میگم باربی مامانش اگ پسر باشه میگم پسره دیگ شیطونی زیاد میکنه بچم براش بشه مادر

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم..با این حال عزیز دل منه..اگ دختر باشه میگم باربی مامانش اگ پسر باشه میگم پسره دیگ شیطونی زیاد م ...

منظورم فداش بشه

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
2728
دختر منم دو سالش بود نمیتونست حرف بزنه در حد چند تا کلمه . میرفتم خونه مادرشوهرم همش میگفت به بچه چر ...

پسر من ۳ سالشه هنوز کامل حرف نمیزنه اونوقت شوهرم به فامیلای من که چشم دیدن منم ندارن اس زده که پسرمون اوتیسم و افسردگی داره و بیتا در حق بچه کوتاهی کرده

در حالیکه چندین بار بردمش دکتر و آزمایش و آخر سر معلوم شد که بچم کم خونی داره فقط الان تو دهن فامیل افتاده که بچم اوتیسم داره😔

پسر من ۳ سالشه هنوز کامل حرف نمیزنه اونوقت شوهرم به فامیلای من که چشم دیدن منم ندارن اس زده که پسرمو ...

چرا باید این حرف بزنه . من پسر خاهرم الان 4سال و نیمش نمیتونه حرف بزنه فقط کلمه . حتی اسم خودشم نمیتونه بگه . بعضی بچه ها دیر حرف میزنن . ناراحت نباش عزیزم بزرگ میشه همه میفهمن که مشکل نداره . همه این حرفا فقط به مادر استرس میده 

چرا باید این حرف بزنه . من پسر خاهرم الان 4سال و نیمش نمیتونه حرف بزنه فقط کلمه . حتی اسم خودشم نمیت ...

چون منو شوهرم جدا از هم زندگی میکنیم و کل مسئولیت بچه با من و خانوادمه با این حرف خواسته بچه داری و مادر بودن منو زیر سوال ببره

به خدا اووونقدر به خاطر پسرم استرس کشیدم و خون دل خوردم چه شبها که تا صبح نخوابیدم

اونوقت به جای قدردانی وقتی این حرفارو میشنوم آتیش میگیرم

2740
چون منو شوهرم جدا از هم زندگی میکنیم و کل مسئولیت بچه با من و خانوادمه با این حرف خواسته بچه داری و ...

خودت ناراحت نکن خاهرم . خب این جور مواقع قدر دان که نیستن هیچ طلبکارم میشن . خدا خودش جای حق نشسته .با بچت خوش باش . انشاله همیشه شاد و سلامت باشی با بچه ت