2733
2734
عنوان

مادرشوهر و خواهرشوهرم رو بچم عیب میزارن همش

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 54 پست
اگه بگن کچله یا قدش کوتاس چی بگم

بگو مامانم میگه من  هم مو داشتم هم قد بلند بودم.پسرتون یادتون هست چه جوری بوده؟

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مادر شوهرم هر وقت میبینه بچم .میگه وای چقد لاغر . هر سری اینو میگه . اه

بگو بچم مده

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
2728

من کنایه بلد نیستم یه بار مستقیم گفتم نگن.جواب داد

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
اگه بگن کچله یا قدش کوتاس چی بگم

آخ من دلم خونه،از روزی ک بچم ب دنیا اومد،عیب سرش گذاشتن تا حالا ک ۲ سالشه،امروز مادر شوهرم با کمال پررویی،میگه ببرش گفتار درمانی،دیر زبون باز کرده،گفتم بچم‌  مشکلی نداره،عصبی شدم از صبح تا الان،جالبه ک همین ی نوه رو دارن،دخترم کلمه میگه،ولی روون حرف نمیزنه هنوز

آخ من دلم خونه،از روزی ک بچم ب دنیا اومد،عیب سرش گذاشتن تا حالا ک ۲ سالشه،امروز مادر شوهرم با کمال پ ...

منم پسر دیگم دوشالشه...جمله میگه ولی دوسه کلمه ایی و نامفهوم...مثلا میگه نگا اوشن شد(نگاه روشن شد)لامپو میگه...حرف زدنش نصبت ب سنش خوبه ولی چند نفر رو میبیه حرف نمیزنه ن این یکی ن اون پسرم...جلو بقیه مخصوصا خانواده شوهرم روزه سکوت میگیرین انگار...

اینام هی میگن حرف زدن یاد ندارن هنوز...

2740
من پسرم۴سالشه شب ادراری داره پسر خواهرشوهرم۲سال و نیمشه...همش پسرمو سر این قضیه مسخره میکنن

ولشون کن.خیلی تو پسرا شایع تر هست.پسر خواهرم هم تا دبستان یادمه داشت.کم کم خوب شد.این اصلا عیبی نیست بیشتر بچه های دردوره ی من داشتن یادمه هر روز صبح توشکاشون سر دیوار بود.نزار بچت اذیت بشه دست خودش نیست.بخدا من یه بار نه سالگی تو خواب جیش کردم.از بس خواهرام دعوام کردن هر شب استرس داشتم.سیستم عصبی ادراری در بعصی بچه ها دیر تر تکمیل میشه.و هیچ مشکل پزشکی نیست.به مرور خوب میشن.

ولشون کن.خیلی تو پسرا شایع تر هست.پسر خواهرم هم تا دبستان یادمه داشت.کم کم خوب شد.این اصلا عیبی نیست ...

خب من با این قضیه مشکلی ندارم...ولی اون بیشعورا...من ک سر همین رفتاراشون دیگه رفت و امدمو کم کردم...

خب من با این قضیه مشکلی ندارم...ولی اون بیشعورا...من ک سر همین رفتاراشون دیگه رفت و امدمو کم کردم...

کار خوبی کردی بچت و خودت اذیت نمیشین.

آخ من دلم خونه،از روزی ک بچم ب دنیا اومد،عیب سرش گذاشتن تا حالا ک ۲ سالشه،امروز مادر شوهرم با کمال پ ...

دختر منم دو سالش بود نمیتونست حرف بزنه در حد چند تا کلمه . میرفتم خونه مادرشوهرم همش میگفت به بچه چرا حرف نمیزنی لالی بهم همیشه میگفت تخم کفتر بهش بده . بعد دخترم دوسال و نیمش بود شروع کرد حرف زدن الان که خیلی پر حرفی میکنه بهش میگه چقدر حرف میزنی صبح کله پاچه خوردی . الانم که گیر داده چرا لاغر.  میگم بهداشت بردم قدوزن مناسب داره . باز حالیش نیست . حالم ازش بهم میخوره 

دختر منم دو سالش بود نمیتونست حرف بزنه در حد چند تا کلمه . میرفتم خونه مادرشوهرم همش میگفت به بچه چر ...

پسرمنم اولا همش میگفتن چاقه سنگینه تپله تا میرفتم خونه اسپند دود میکردم چش نخوره الان هی میگن لاغره لاغره.....

2706