2733
2739
عنوان

خانم ها بیان کمک کنید خیلی حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 97 پست
چند بار باید شبا چکش کنم شیر بدم ایناروووو اصلا نمیدونم

بچه خودش گشنه میشه بیدار میشع گریه میکنه ولی میگن بیشتر از دو ساعت نباید بشه چون قند بچه میوفته هر دو ساعت تقریبا شیرش بده اگر هم زودتر از اون تایم خودش شیر خواست بده ولی نذار بیشتر از دو ساعت بچه بدون شیر بگذرونه براش بده 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
راحت بود

اره من نمیذاشتم شوهرم بغلش کنه میگفتم لاغره چیزیش نشه یا مثلا ناخناشو فقط خودم میگرفتم یا ختنه کردمش خودم تر و خشک میکردمش میگفتم بدتر نشه یا موقع واکسن تنها مراقبش خودم بودم بخدا فکرمیکنی سخته اولته بعد عادت میکنی میگی چه خوب کسی نیومد مادرشوهرم خواست اولین حمومش ببرتش گفتم نه خودم میخوام ببرمش قبل اینکه بیاد بردم گفتم تاکی یادنگیرم بزار انجام بدم یاد بگیرم

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا اینکه انقدر همه میگین زود روپا میشین واقعا امیدوار کننده است مرسی😇

آره بابا عمل قلب باز که نیست 😅 ولی دردم داره ها روزهای اول سریع یه شیاف بذار آب زو آتیش ، داروهاتم بخور ، حسابی مایعات بخور شیر داشته باشی و شیرت زود راه بیوفته اگه شیرت خدایی نکرده کم باشه بچه سیر نمیشه خودت اذیت میشی راستی چون بچه اولته ممکنه سینه هات دچار شقاق بشن که خیلی دردناکه من تجربه شو دارم واقعا بده ، هفته آخر بارداری شروع کن حسابی نوک سینه تو چرب کن و فشار بده 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
2728
چند بار باید شبا چکش کنم شیر بدم ایناروووو اصلا نمیدونم

هر بچه ای یجوره ولی ۲ ساعت یبار شیر و پوشاک .

مطمئن باش خودت خیلی خواب نداری چک میکنی ولی بچه تازه متولد شده غلط نمیخوره هر دست بخوابونی میخوابه ترس نداره فقط سرشو خیلی تکون میده واسه همین کلاه بند دار نپوشش. چیزی هم رو صورت و تختش یا گهواره ننداز که راه تنفسی نگیره .اگه خواستی چیزی بکشی روش اروم چون با بلند کردن سریع پتو یا ملحفه باد تو بینیش میره و کیپ میشه تا چقد بینیاشون حساسه.پودر بچه واسه کنار پاش استفاده نکن حساسیت زاست اگه احساس کردی زرده به دکترش بپرس قطره شیر خشت بهش بده.تو خونه بوی سرخ کردنی تا ۱۰ روز نیاد.حتما حتما شیر دادی ارروغ بزنه وگرنه شیرو بالا میاره همیشه طاق باز بخوابونش رو پهلو و دمر نخوابون.فقط اگه اروغ نزد باید تشکش شیب رو به پایین بدی تا شیر به گلو بر نگرده 

اره من نمیذاشتم شوهرم بغلش کنه میگفتم لاغره چیزیش نشه یا مثلا ناخناشو فقط خودم میگرفتم یا ختنه کردمش ...

دختر افرین چه دل و جراتی داری من اصلا حموم رفتم بهش فکر میکنم فشار میاد پایین چه برسه ببرم نمیدونم تجربه نکردم  ولی حتما اولین بار تمام اینکارا رو خودت کردی شیرین تمام خاطراتش برات مونده راستی ختنه چند وقتگی میکنن 

اون بنده خدا مرخصی میگیره ولی بیشتر از یه هفته نمیتونه میترسم بد اون نتونم خیلی استرس دارم

اگه زایمانت طبیعی باشه می تونی گلم، فقط حموم کردنش یکم سخته اونم از همسایه یا دور برت آدم فهمیده و با تجربه هست یکی ددوبار کمک بگیری راه یفتیم

آره بابا عمل قلب باز که نیست 😅 ولی دردم داره ها روزهای اول سریع یه شیاف بذار آب زو آتیش ، داروهاتم ...

شقاق از کی میاد الان که چند هفته مونده به زایمانم نوک سینه ها بعضی موقع سفت میشه درد میگیره شدید میدونی برای چیه

2738
فقط همسرم هست ولی یه هفته بد اون چی بچه یک هفته ای اگه چیزی شه داغونم😢

نه بابا هیچی نمیشه.من مامانم دو روز قبل از زایمانم عمل دیسک کرده بود مادرشوهرمم زونا گرفته بود.خواهر و خواهرشوهر هم ندارم(خواهرشوهر دارما ولی تهرانه وشوهرش یه آدم دیکتاتوره که همشون جلوش موشن..

من و شوهرم همه کارارو کردم.درسته  سخته ولی چاره ای نداری

Kiziim
 خواهرشوهری خاله ای عمه ای از کسی نمیتونی کمک بگیرین

هیشکی اگه بود انقدر درد نداشتم خانواده مادری همه پیرن فوت شدن پدری هم که عمو هام اونا تهران نیستن

دعا کنید تورو خدا خیلی داغونم فقط دا م گریه میکنم😭

ای بابا ...نترس ...خواهرشوهری...خواهری دوستی چیزی نداری ففط روزا یذره بیاد پیشت....اگرم نداشتی بیخیال

مامان من 4تا بچه تو شهر غریب تک وتنها نه مادری ن خواهری ن خانواده شوهری بزرگ کرد هیچکاری نشد نداره

جزعشق،،،،،جهان،نکته ی ارزنده ندارد.......

اجی....نمیدونم چی بگم.خدا کمکت کنه بچه اروم باشه

یه کاری که میتونی بکنی اینه که با بیمارستان هماهنگ کنی تا شب زایمانت همراهت یکی از بهیارا بمونه.البته باید پول بدی.اینجوری باز کمک داری.تا ده روز کمک میخای.ممکنه بچه زردی بگیره.نترس خوب میشه.

اگه سزارین کردی هرروز برو حموم تا رخمت خوب شه.هرروز تو خونه راه برو.هرچقدر راه بری زخم رودتر خوب میشه.

اگه سزارینی وقتی که تو اتاق عمل رفتی گردنتو  یه طرف نگه دار و تکون نده.تا ۴ ساعت .رفتی اتاق زا بخش بازم گردنتو اصلا چپ راست نکن.چون بعدش یه سردردی میگیری که پدرتو درمیاره.

و اتاق که رفتی بچه رو که دیدی بغل کن و زود سینتو بزار دهنش.اب قند اینا نده.تا گریه کرد بده ممه تو بخوره تا شیر اصلیش زود بیاد.با همون مک و آغوز بچه سیر میشه

ناهارشامت مهمه.اونو نمیدونم چی بگم.ولی استرس نداشته باش.خدا کمکت میکنه.

انشاالله بچت آروم میشه و اذیت نمیکنه.

برات دعا میکنم.

آره نترس دوست من مامانش مریض بود هیچ کسو نداشت سز هم شد فقط شوهرش ی چن روز مرخصی گرف همه کاراشو خودش تنهایی کرد الانم بچش یک سالشه توکل کن به خدا

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 
2706