2737
2739
عنوان

خانم ها بیان کمک کنید خیلی حالم بده

702 بازدید | 97 پست

من باردارم تقریبا چند هفته مونده نی نی ام بیاد نه مادر میاد کمک کنه چون یه خواهر مریض دارم که مریضی اعصاب داره همه فکر ذهنش اونو میگه اون بیشتر از تو به من نیاز داره مادر شوهرم از اول زندگی تا الان فقط فکر خراب کردن زندگیمو داغون کردن اعصابم بود الان کاملا رفت آمد و قطع شده کسی هست اینجا تنها نوازدشوو نگه داره راهنمایی میکنین خیلی تنها میترسم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو تنها نیستی عزیزم خدا هواتو داره خیلیا اوضاعشون از شماهم بدتر بوده امید رو راه بده تو دلت به خاطر نی نی قشنگت خدا حواسش هست از مادر مهربونتر

همیشه آخرش خوشه،اگه خوش نبود بدون هنوز آخرش نرسیده🍭✨⁦♥️⁩
2738

بهتر خودتی وخدات وهمسرت. نهایت پرستاربگیر توبیمارستان کمکت. اومدی هم عضو گهواره شو اپلیکیشن کلی نکات داره. نترس.اینطوری از دخالت و آزار و توصیه بقیه درامانی

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
اون بنده خدا مرخصی میگیره ولی بیشتر از یه هفته نمیتونه میترسم بد اون نتونم خیلی استرس دارم

نه بابا میتونی من بعد ۶ روز سرپا شدم تازه سز بودم 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
اون بنده خدا مرخصی میگیره ولی بیشتر از یه هفته نمیتونه میترسم بد اون نتونم خیلی استرس دارم

من ۱۲روزگی تنها بودم تاحالا خدا باما . فشارجسمی بیخوابی کشیدم

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

عزیزم ناراحت نباش خودتوجمعو جور کن شوهرتم هست خدابزرگه بلاخره همه این دوره رو گذرندن منم خیلی تنها بودم خیلی وقتی یادم میوفته فقط گریه میکنم من بعد زایمان یک هفته بالون بیمارستان بودم کم خون بود ولی خیلی سختی کشیدم ولی توکارام زرنگ شدم چون از کسی انتظار نداشتم مادرم مریضه

2706