2733
2739

عاشقانه تو مهمونی همو دیدیم اونم فقط ۲۰دقیقه ۳ماه دوست بودیم تحمل نیاورد اومد خاستگاری اخه از هم دور بودیم😂😍

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کنجکاو شدم خصوصیاتش بدونم

خیلیییی مهربون و با درکه، خیلی به جنس زن (مادر و خواهر و همسر) احترام میزاره، الان عقدم، اما وقتی میاد خونمون تو کارای خونه کمک منو و مامانم میکنه، خیلی دست و دلبازه، ماشینشو به نام من کرد و رفت برای خودش یکی دیگه خرید، خانوادم خیلی باهاش راحتن، طوری که هر غذایی داشته باشیم میخوره، خیلییی درکم میکنه بخدا قسم، تو خوابم چنین شوهری نمیدیدم 

ما تو گپ تل گرام اشنا شدیم 

الا هم ۳ ساله تقریبا باهمیم و خداروشکر باهم خوبیم و دوسداریم همدیگه رو

همون روز اولللللل هم قرارمون ازدواج بود و هست

دعا کنید پول جورشه ازدواج کنیم😕💍

2738
چن سالته؟

20

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
ما تو گپ تل گرام اشنا شدیم  الا هم ۳ ساله تقریبا باهمیم و خداروشکر باهم خوبیم و دوسداریم همدیگ ...

ما هم خخ

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
بعد یه مدت گفتی بهش؟

اون روز اولی عاشقم شد و به بابام اصرار کرد که دخترتو راضی کن فقط یه جلسه باهام صحبت کنه، تو دوران نامزدی خیلی دوسش نداشتم اما کارایی کرد که واقعا متوجه شدم کلطف خدا شامل حالم شده🙏🙏🙏 آره بهش گفتم اوایل فقط ازت خوشم میومد بعد عاشقت شدم، 

واقعا معجزه زندگیمه دیوونشم 

ما هم بخدا😂 فک نمیکردم پسر پاک تو مجازی باشه

2706