2733
2739
مجردم اما به شدت میخوام کسی رو بشناسم بعد عاشقش بشم بعد برسیم بهم☺

عشق اتفاقیه داداچ دقیقا از جایی ک نمیدونی میخوری شناختنی در کار نیس منم اولش اصلا فک نمیکردم عاشقش شدم 

ی طرفه بود یا دوطرفه چجوری بهت گفت

۳ سال و نیم دوست بودیم...دیگه ماه اول گفت قصدش ازدواجه

تا شرایط اوکی بشه یکم طول کشید

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشق اتفاقیه داداچ دقیقا از جایی ک نمیدونی میخوری شناختنی در کار نیس منم اولش اصلا فک نمیکردم عاشقش ش ...

😂😂😂راستش من خیلی بد بینم😂عاشق نمیشم تا کسیو نشناسم مگر اینکه طرف خیلی خیلی خوب باشه که یهویی عاشقش بشم

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎
2731
همسرم پسرداییمه و سنتی بود ازدواجمون.البته چندسال منو میخواست ولی من بیخبر بودم.الانم خداروشکر رابطه ...

دقیقا مثل من ومن اصلا نمیشناختم همچین آدمی توی اقوام داریم واصلا ازش خوشم نمیومد ولی الان دیگه عقدیم خداروشکر 😍

ما ڪوچیڪ ها خدامون بزرگه..🧿
2740

عاشقشم هنوز باش ازدواج نکردم   دعا کنید بابام منو بده برم دیگگگگگگ اونم فقط با عشقمممم

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  

استادداداشم بودهم دیگررو دوست داشتیم یه سال باهم فقط تلفنی حرف میزدیم بعدش ازدواج کردیم الان سه تا بچه داریم هنوزم مثل اولین روز عاشق هم هستیم هر روزم مثل قدیم ها بهم پیام میدیم عاشقونه حرف میزنیم ❤❤❤

ساعت دنیایی من کوک است بالبخندتو                                     صبح رابیداری چشم توتعیین میکند❤💑❤
ایشالله برسی ب مراد دلت

مرسی مهربون  

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  

عاشقانه بود یک سال و نیم دوست بودیم 5 سال و 8 ماهه ازدواج کردیم 

البته که کلا من نظر ندم بهتره خودمون از کارمون در عجبیم وقتی دوست شدیم 13 و نیم و 18 و نیم ساله بودیم😐😐😐

دوست  دوست پسر   دوستم بود 

البته که هیچ کدوم نمیدونستیم و دوستم از گوشی من به دوست پسرش پیام داده بود یه دلایلی پسره هم شماره منو داده بود به شوهرم اونم واسه کاری پیام داد شروع کردیم صحبت کردن یک ماهه و نیم معمولی بعد دوست دختر و دوست پسر

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

دم سرویس مدرسه منودیده بود😁😁..ازبچگی منومیشناخته ولی من نه..همسایه خاله مادرم بود..بعدم دیگ خواستگاری اولش بابام قبول نکردچون سنم کم بود ولی بعدش دیدپسره خیلی خوبیه وهم خونوادشومیشناسیم وخیلی خوبن سال بعداومدن خواستگاری قبول کرد😊

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2706