2733
2739
عنوان

امشب شوهرم گفت یکی دیگ رو دوست دارم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 97776 بازدید | 445 پست
گفت اونو دوس داره منی ک با همه بدبختیاش و نداریهاش کنارش بودم منی ک شاید دارو نداشتم ب دستم بزنم اگز ...

میفهممت چون خودمم زخم خورده ام میدونی دوستممردا رومیبینی که ته یه چاه گیر افتادن عوض اینکه دسشونوبگیری بیاری بیرون باید با لگد پرتشون کنی ته چاه بمونن 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
گفت اونو دوس داره منی ک با همه بدبختیاش و نداریهاش کنارش بودم منی ک شاید دارو نداشتم ب دستم بزنم اگز ...

مردا زن مستقل دوس دارن ، خود آدمم بیشتر خودشو دوس داره اینطوری ، سرسنگینی نمیخواد ، حتی به ظاهر طبیعی باش ولی درگیر خودت ، اگه میتونی شغلی مهارتی دورکاری حتی باشه که بتونی تلاش کنی ،کنار کسی تو سختیا بودن یه دلیل عه برای دوستداشتن . آدمی که تلاش می کنه جذابه . بزار بفهمه نباشه خودت می تونی یا لاقل تلاش می کنی

2740

[QUOTE=336995745]بهم گفت تو سیاهو زشتو چاقی  بچیت مینازی بعد گفت اونو دوس دارم یعنی من امشب خورد شدم صدای شکستنم ...[/QUO توهم بهش میگفتی وقتی اومدی خواستگاری مگه کور بودی دوماه سیب سرخ که نفرستاده بودی دنبالش 

حالا زن قبلی شوهر من دختر خالشه هروقت همو می بینن دست میدن روبوسی میکنن!

یا ابوالفضل

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
بهم گفت تو سیاهو زشتو چاقی  بچیت مینازی بعد گفت اونو دوس دارم یعنی من امشب خورد شدم صدای شکستنم ...

اینه که میگن هرکی خرج داره ارج داره

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

بعد میگن کاری به گذشته طرف نداشته باشین

تحویل بگیرین

هر مردی که صدتا دوست دختر داره

و طعم همشونو چشیده

چطوری میخواد متعهد باشه به زندگیش

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
مردا زن مستقل دوس دارن ، خود آدمم بیشتر خودشو دوس داره اینطوری ، سرسنگینی نمیخواد ، حتی به ظاهر طبیع ...

دقیقا

باید همیشه از مرد سرتر باشی وگرنه میگه این با خب و بدم ساخته ولی از من مایین تره

نمیگن این دوسم داره چون عقل ندارن بخدا

2706